dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar Aga P.
    Witam,
    na czarną listę wykonawców wpisuję firmę Dream Floor z Katowic, zajmującą się sprzedażą i montażem paneli podłogowych. Kompletny brak profesjonalizmu zarówno ze strony właścicieli jak i montażystów. Czterokrotnie zmieniano termin montażu, a właściwie to za pierwszym razem nawet nikt mnie nie poinformował że montaż się nie odbędzie, wzięłam urlop i czekałam, po kilku próbach wreszcie udało mi się dodzwonić do właściciela i dowiedziałam się ze montaż się nie odbędzie dziś! Stracony urlop! Nerwy, potem nikt nie odbiera telefonu ode mnie, wreszcie dodzwoniłam się z innego numeru tel. Uzgodniono inny termin, znowu ta sama historia i tak 4 razy!!! Po drodze nie odbierano ode mnie telefonu, niegrzecznie mnie zbywano a nawet chamsko rozłączano połączenie. Zaznaczę że umowę podpisałam i zaliczkę wpłaciłam w marcu a montaż miał się odbyć w maju, więc czas na zorganizowanie materiału był. Dopiero wysłane przeze mnie pismo listem poleconym o rozwiązaniu umowy z żądaniem zwrotu wpłaconej zaliczki poskutkowało. Obiecano mi nawet upust cenowy w związku z opóźnieniem. 7 czerwca pan montażysta przyjechał (1 osoba na 70 metrów kwadratowych podłogi), musiałam zapłacić całość pieniędzy zanim pan zaczął układać!!! ( tak pisze maczkiem w umowie), oczywiście o upuście cenowym Pan nic nie wiedział - dzwonię do szefa i pytam gdzie ten upust, on mi na to że albo wpłacam pieniądze, albo montażysta się pakuje i wraca - i oczywiście ja w takiej sytuacji stracę 75% zaliczki, bo nie wywiązałam się z umowy!!! Płacę więc z góry. Pan zamontował panele, ale już wszystkich listew przypodłogowych nie zamontował, bo nie spakowano mu na montaż wszystkich potrzebnych elementów łączących!!! Zalewa mnie krew, bo w końcu zapłaciłam za montaż z listwami. Zostaję więc z nieskończoną robotą, w dodatku muszę sobie dokupić elementy łączące do listew, jeżeli oczywiście uda mi się je kolorystycznie dobrać. Ściany obite w 5 miejscach!!!
    Jeszcze raz podkreślam, że takiego krętacza jak właściciel firmy Dream Floor Pana Tomasza Migas i jego kierownika Pana Jarosława nie poznałam nigdy wcześniej i przestrzegam przed podejmowaniem współpracy z tą firmą.
  2. Avatar fiona8
    Witam i tak dzięki niedowiarkom na forum ,zaczynam pisac dziennik budowy.
    Jak tylko znajdę troche czasu to powrzucam więcej fotek.