dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar 1976pinacolada
    Cytat Napisał adk
    Ach! Ja mam dokładnie tak samo. Siedzę i czytam. Mąż powiedział, że jeśli któregoś dnia przyjdzie z pracy i wszystko będzie w domu porobione, łącznie z wyprasowanym praniem to znaczy, że komputer się zepsuł.

    he,he - dobre! Ja jeszcze muszę w tak zwanym międzyczasie doglądać małego "szkodnika" o imieniu Lena
  2. Avatar adk
    Ach! Ja mam dokładnie tak samo. Siedzę i czytam. Mąż powiedział, że jeśli któregoś dnia przyjdzie z pracy i wszystko będzie w domu porobione, łącznie z wyprasowanym praniem to znaczy, że komputer się zepsuł.
  3. Avatar 1976pinacolada
    Cytat Napisał monia i stasiu :)
    Witaj Coś wielki taras Wam wyszedł, ile ma metrów? Mam takie pytanko; jak wstawić zdjęcie, żeby było duże ? Bo nam coś małe wychodzą

    taras ma ponad 70m juz sie kłocimy kto go będzie zamiatał Ale szczerze to się cieszę z niego bo zmieści się i stół z krzesłami i hamak (marzylismy o tym i hamak kupilismy wcześniej niz działkę ) i donice z kwiatami i bedzie jeszcze full miejsca

    jesli chodzi o zdjecia to :
    http://imageshack.us/
    i wybierz sobie rozmiar - ja ściągam na 640x480

    pozdrawiam
  4. Avatar monia i stasiu :)
    Witaj Coś wielki taras Wam wyszedł, ile ma metrów? Mam takie pytanko; jak wstawić zdjęcie, żeby było duże ? Bo nam coś małe wychodzą