dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

tomclav

  1. Dziennik Tomclava

    Nadal nie mam kredytu:( Bank się obcyndala z wyceną ubezpieczenia, wszystko przez to stoi w miejscu, nie lubię tego.

    Ciąg dalszy poszukiwań chętnych do sprefabrykowania szkieletu-niestety w takiej technologii jest bardzo mało - chyba wynajmę halę i sam to zrobię;)
  2. Dziennik Tomclava

    Nie ma problemu tyko napisz mi maila bo póki co jakoś nie założyłem konta na żadnym fotosiku i innym tego typu przybytku a rzeczywiście warto by było od tego zacząć.

    możesz napisać na :
    [email protected]
  3. Dziennik Tomclava

    Sobota byla pierwszym w pełni pracowitym dniem na budowie - płot tymczasowy ze stempli i siatki leśnej luż stoi. Nie ma jeszcze bramy ale to musi poczekać do następnego weekendu. Stemple odsprzedał forumowicz, siatka z komornik - w sumie z paliwkiem i drobnymi zakupami wyszło 700pln. Podziękowania dla żony dzielnie pracującej razem ze mną i Wojciecha bez którego te 40 dołków zajęłoby mi 2 razy więcej czasu.

    Następne posunięcia w planach to szambo a potem fundamenty ...
  4. Dziennik Tomclava

    No i dzwonili z banku, mogę się związać z ich kasa zapomogowo-pożyczkową na lata i oddać 2x tyle co pożyczyłem. A to znaczy że niedługo startuję tym bardziej że formalnie od jutra mogę kopać na swojej działeczce:)

    Ponawiam apel - jak macie jakiegoś cieśle,stolarza do wykonania elementów ze steico to smiało piszcie
  5. Dziennik Tomclava

    OK.Uprawomocnione, zgłoszone do PINB, jeszcze tylko finansowanie trzeba zapewnić, znaczy kredyt dostać:) Tutaj jestem na ostatniej prostej więc chyba będzie ok. Jak ktoś chciałby polecić mi jakąś firmę od płyty fundamentowej a potem od szkieletu w technologii steico to śmiało. Póki co zwłaszcza z wykonawcami steico jest krucho.
Strona 1 z 3