dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

tomclav

  1. Dziennik Tomclava

    Wtedy się nie zabrał i nigdy się nie zabrał, przejęła to inna osoba i zaczęła się polka. Generalnie nie lubimy już starostwa powiatowego w poznaniu i oni nas też ale co tam. Jak ktoś działa na zasadzie: "oni tam jeszcze gotowi uwierzyć że my tutaj jesteśmy dla nich..." to co się dziwić że się go nie lui za bardzo.

    Dobra: pozwolenie jest, musi się uprawomocnić i możemy startować.
  2. Dziennik Tomclava

    po 3 tygodniach od złożenia wniosku o PnB telefonuję do starostwa, a facet znudzonym głosem że nawet się jeszcze za to nie zabrał :evil: bosko. Jakos nie chce mi się wierzyć że maja tyle roboty
  3. Dziennik Tomclava

    Projekt złożony w starostwie, teraz tylko donieść jedną rzecz i czekać. Licznik bije, zegar tyka itd. Potem tylko do Banku i gotowe. I to ta trudniejsza część wg mnie, potem to już tylko logistyka i użeranie się z wykonawcami :wink:
  4. Dziennik Tomclava

    Było burzliwie, delikatnie mówiąc wizja architektów trochę różni się od mojej. O ile układ domu funkcje itd nie rodzą konfliktów o tyle realizacja szczegółów nas podzieliła. Ale to chyba normalne, architekci realizują swoją wizję naszego domu a w mojej głowie rozwiązania wyglądają inaczej. Im więcej spotkań tym lepiej im wytłumaczę czego oczekuję.

    Mam wstępne szkice rozkładu pomieszczeń ale okazało się że dom wyszedł za duży, będziemy musieli zwęzić ...
  5. Dziennik Tomclava

    Mapki mam ale architekci nie przyjechali bo im coś wypadło, niby teraz mają wpaść, Z nowości to wystąpiłem d zakładu energetycznego i wodociągów o "papiery" teraz tylko czekać.

    Mam w MPZP że archeolodzy muszą zrobić jakieś badania/wydać opinie. Robiliście coś takiego? Musze poszukać chętnego który na mnie zarobi:)
Strona 2 z 3