dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

tomclav

  1. Dziennik Tomclava

    Ciąg dalszy budowy... czyli załatwiania papierów.

    Dziś dostałem info że mapki do celów projektowych zostały wykonane w ilości 10szt, koszt to całe 350zł :lol: czas oczekiwania około 10dni.

    Takie koszty to ja lubię:)


    Teraz czas na architektów...a architekci mnie odwiedzą 17.10:)
  2. Dziennik Tomclava

    Geodeta sie wrócił, mapki zlecone w ilości 10sztuków, sie robi.

    A no i byłem z lubą i juniorem na moich włościach - chwasty porosły aż miło. Żona widziała kuropatwę, dla mnie to była tylko kura:) Przyjrzałem się też jednemu domostwu w pobliżu - extra dach ma sąsiad(blacha płaska), muszę podpytać kto mu robił i czy nie cieknie.
    chyba kupię trochę żerdzi i jakąś siatkę do grodzenia upraw i ogrodzę mój padół, zawsze będę mógł posadzić jakieś ...
  3. Dziennik Tomclava

    Póki co z budową jest jak u Tuwima: ..."ruszyła powoli jak żółw ociężale"...

    Z nowości: mam opieczątkowany wypis i wyrys z MPZP, znam go na pamięć ale ten czerwony tusz daje mi poczucie że coś się rusza w dobrym kierunku.

    W tym tygodniu z wakacjowania wraca znajomy geodeta więc zamówię mapki w ilości 10, o cenie i realizacji doniosę dla tych nielicznych zainteresowanych;)


    W sumie ten dziennik będzie pętlą na trąbie ...
  4. Dziennik Tomclava

    Dziękuję za pierwszy, historyczny, wpis. Założyłem komentarze więc jest już odpowiednie miejsce na nie. Pozwoliłem sobie wykorzystać Twoje słowa w tytule komentarzy, tantiemy przekażę 10 każdego miesiąca :wink:
  5. Dziennik Tomclava

    3..2..1...start

    zakładam dziennik budowy mojego domu. Nazwa robocza:...mój dom pasywny.

    Póki co mam ziemię - 757m2 w Gowarzewie(gm. Kleszczewo)
    kredyt na ziemię;)
    umowę z architektami
    zaliczkę wpłaconą architektom
    puste konto
    drożejące kredyty....wróć

    no dobra, mam też dużo zapału, niechęć do miasta i bloków, ...
Strona 3 z 3