dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Do dwóch razy sztuka... czyli budowanie uzależnia :)

  1. Czas na krótki urlop.... a potem bierzemy się do roboty !!!!

    Dzisiaj w nocy wyjeżdżamy na Węgry, po powrocie czeka nas chrzest naszej córeczki a potem spoooro załatwień budowlanych...

    Na 20 czerwca mam mieć projekt ogrodu .... wstępny projekt...

    Mam też spotkanie z trzema potencjalnymi wykonawcami którzy mieliby się zająć budową naszego domu do etapu więźby.... mam nadzije,że po tych rozmowach wszystko będzie jesne, bo max w połowie sierpnia chcemy zacząć

    Na początku lipca zamawiam więźbę , pokrycie dachu ...
  2. ZUD zatwerdził :) projekt domu odebrany, a projekt ogrodu .... się robi ;)

    Wszystko szczęśliwie powoli toczy się do przodu

    Zgodnie z umową architekt skończył projekt domu i jest on gotowy do złożenia pnb. Oczywiście brakuje nam jeszcze jednego papierku od MPWiK oraz badań geologicznych, które mają być wykonane w przyszłym tygodniu. Tak czy siak palnowana data złożenia dokumentów do pnb to 17 czerwca (piątek) bo do czwartku będziemy na Węgrzech W tym czasie wszystko ma być dopięte, oby się udało!!!! Wtedy od początku sierpnia ruszamy!!!!

    ...
  3. Decyzja z ZUD-u już jest....

    Artur się tam dodzwonił i dostał informację,że trzeba zrobić kosmetyczną korekte na rysunku, na pytanie czy w związku z tym po poprawce "kosmetycznej" poprawki będzie ok czy tez znowu będą musiały dokumenty stanąć ponownie na ZUDzie, pani odpowiedziała... " przyjedzie architekt , poprawi.... powiem co dalej, będzie dobrze... " no więc nie wiem co to znaczy ???.... tak czy siak jutro raniutko architekt będzie w ZUDzie i wszytko stanie się jasne
    ...
  4. Co ju? wiem.... i ca?a reszta o której nie mam poj?cia.... ;)

    Do rozpoczęcia budowy zostało jeszcze troche czasu, ale z doświadczenia wiem,ze kiedy wszytko ruszy nie będzie zbyt wiele czasu na spokojnie przemyślenia, niepewność i planowanie. Wtedy nagle trzeba podejmować dziesiątki decyzji i sama realizacja juz przemyślanej i zaplanowaniej wykończeniówki.... może czasem wykończyć

    Niestety ja zdecydowanie bardziej nie wiem, niż wiem jak wykończony i urządzeny bedzie nowy domek...


    Jedyne co wiem, to :
    ...

    Updated 27-05-2011 at 18:27 by Karolina i Artur :P

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Domkumenty jutro staną na ZUDzie :)

    Jurto nareszcie projekt zagospodarowania dzialki wraz z wszystkimi projektami przyłączy trafi na ZUD jeżeli wszystko pójdzie tam ok. wszystkie dokumenty wraz z projektem domu będą gotowe do złożenia pnb na połowę czerwca
    Jeżeli wszystko się uda, będziemy mogli na spokojnie ruszyć z początkiem sierpnia i zaczać nareszcie budować nasz nowy dom

Strona 2 z 7