dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dominikams

  1. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Dziś panowie zrobili podbitkę na stronie zachodniej domu (czyli tej z tarasem). Reszta, czyli te dwa szczyty zostaja na przyszły tydzień - bo nikt nie jest takim szaleńcem żeby robić je z drabiny :wink: Nasz domek wysoki jest, więc nie ma co ryzykować :roll: Poza tym jeszcze nie wiemy, kiedy ten tynk dostarczą, więc lepiej, że zostaje coś do zrobienia.

    W najbliższym czasie będziemy mieć dużo gości :wink: Jutro spodziewamy się Pawła i Reni, w sobotę gościmy ...
  2. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Dziś, mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, moi biedni panowie układali podbitkę. Ja postałam na zewnątrz tylko po to, zeby cyknąć kilka fot i strasznie zmarzłam. Nie wiem, jak oni mogli tam pracować przez tyle godzin. Zaparzyłam im kawkę i zagoniłam do domu (było juz po 18.oo). Może jutro będzie cieplej :roll:

    W każdym razie - foty dla was są :wink:



    ...
  3. Moje zapiski z budowy - dominikams

    No i klamka zapadła :roll: Wypowiedziałam dziś mieszkanie :o Boję się strasznie, ale zapowiedziałam panu S., że przeprowadzamy się z końcem miesiąca, bez względu na stan domu :roll: Śmiał się trochę ze mnie, mam nadzieję, że nie z mojej naiwności lub wiary w cuda :roll:
    Podobno układanie reszty kafli zajmie im ok. tygodnia, więc jeśli zaczną w połowie miesiąca, to powinno być ok. W razie czego będę musiała ich prosić, zeby pracowali też w soboty.
    ...
  4. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Mąż wrócił, laptop wrócił, więc foty, Kochani, nowe foty wrzucam :wink:

    Na początek podłoga w gościnnym, czyli Polcolorit drewnopodobny:



    Maya ledwo utrzymuje równowagę - czyżby były aż takie nierówności? :wink:



    Jak już podłoga, to i w kuchni - co prawda zupełnie nie widać ...
  5. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Dziś zadzwonił do mnie pan S. z dobrą wiadomością :D - będą jednak robić tynk zewnętrzny :D . Jutro mamy pojechać po podbitkę, i łaty (tylko nie wiem, czy skład drewna będzie otwarty :roll: ), i maja się zająć podbitką. Niestety ta podbika, która jest dostępna "od ręki" nie jest najpiękniejsza. Ma co prawda rysunek usłojenia, ale jest ciemna. Ja chciałam taki ciemny, ale nie b. ciemny rąz. No trudno. Nie będę teraz czekać na inną podbitkę nie wiadomo ile. ...
Strona 11 z 40