dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dominikams

  1. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Co by tu napisać? :roll: Hmmmm.... zaczęło się układanie styropianu na górze (właściwie to niewiele zostało do skończenia, tylko pokój nad garażem i łazienka), na to jest folia alu i pewnie w poniedziałek panowie zaczną układać plątaninę rurek. Pogadaliśmy trochę o ilości pętli - w salonie (31 m2) będą trzy, w małym pokoju gościnnym dwie, reszta - nie wiem, ale p. hydraulik jest zwolennikiem u kładania większej ilości krótszych pętli, niż małej długich, bo podobno ...
  2. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Koncepcja Igi co do położenia szyby w kuchni zamiast kafelków spodobała mi się bardzo - chciałabym położyć tapetą, taką np (i na to szyba):





    A najbardziej mi się ta podoba, ale mąż zbeształ mnie za kolor (chociaż wzór mu się podoba):



    Meble mają docelowo być prościutkie, ...
  3. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Ale dzisiaj był cudowny dzień! :D
    Taki wiosenny powiew... szkoda że tylko na chwilę :(
    Korzystajac z pięknej pogody i całkiem przyzwoitej, jak na tę porę roku, temperatury, wybrałyśmy się z dziewczynami pohasać na działce. Siedziałyśmy na tarasie (trochę za dużo powiedziane, bo taras jeszcze nie zalany, tylko wypełniony piachem), grzało słońce, było cudownie :D Dostrzegłam jednak brzydotę naszej działki - żadnej zieleni, pobojowisko :o :oops: No, coż, ...
  4. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Planowanie , planowanie, planowanie..... teraz robię to kilka razy dziennie, zmieniając czasem koncepcję :wink: Ale planować trzeba intensywnie, bo już tak blisko, że wszystko nas wkurza w naszym/nienaszym mieszkaniu :x czyli trzeba się sprężyć, zeby jak najszybciej nam poszło.

    Wpadłam ostatnio na pomysł, że w zasadzie nie trzeba czekać na wygrzanie wylewek (podłogówki) żeby zacząć układać płytki. Bo kto powiedział, że trzeba zacząć od podłóg? :wink: ...
  5. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Przepusty w stropie pod wentylację zrobione, kolejne prace bedą juz po wylewkach. W poniedziałek zakończy się rozkładanie instalacji do oc, bo pan nie chciał zostawiać rurek na podłodze do tynków (żeby nie zniszczyli), Zrobi to teraz.

    Dziś przyjechał styro pod posadzki. Wrzuciłam wszystko do garażu, ale potem zmieniłam zdanie i przeniosłam - paczkę po paczce - do domu. Tam będzie bezpieczniejszy :wink: Trochę się zmachałam :roll:

    Hydraulicy ...
Strona 21 z 40