dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dominikams

  1. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Zdjęcia obiecałam komuś - ciaszka - chyba tobie :roll:
    jak się folię mocuje - no więc tak:



    (Romek jest pod folią, więc go nie widać :lol: )

    No i okno łazienkowe już z folią:



    A tutaj Ania szpachluje łebki wkrętów:
  2. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Dziś nie o budowie chciałam. Będe przynudzać o winogronach :oops:

    Ale wybaczycie mi, mam nadzieję - nie moge się powstrzymać, bo dziś dotarły moje ślicznie sadzonki (aż 9 szt. - zabiję tego mojego kolegę - miał mi przysłać 4 - 5 :o ). Nie, no oczywiście jestem strasznie szczęśliwa, tym bardziej że to same perełki :D Plus mnóstwo sztobrów (patyków, czy jak kto woli - gałązek), do ukorzenienia.

    Niedawno skończyłam je sadzić do doniczek. ...
  3. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Dziś, po przerwie, przyjechała do nas ekipa. Skład się nieco zmienił, ku mojej radości (nie, żeby poprzedni pan był coś nie ten, bardzo ładnie wszystko robił), i radości dziewczyn.
    Bo, moi drodzy, to wydarzenie historycznie, którego nie sposób pominąć milczeniem: otóż, po raz pierwszy w historii naszego domku (nie liczac moich mizernych poczynań), będzie u nas pracować KOBIETA :D

    Pani Ania, właściwie pani... dziewczyna młoda, pewnie młodsza ode mnie. ...
  4. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Donoszę z frontu robót, że skończony jest pokój Zosi (ten z oknem). Czyli w sumie stan na dziś: opłytowane są: nasza sypialnia, pokoje dziewczyn, obie garderoby. W pralni zrobiona konstrukcja i ułożone ocieplenie. Zostało: łazienka, korytarz i część nad schodami oraz pokój nad garażem. No i oczywiście później szpachlowanie i malowanie. Wczoraj chłopaki pojechali do domu na kilka dni. Prace wznawiamy od poniedziałku.

    Oczywiście chyba nie musze mówić, jak zmieniło ...
  5. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Wczoraj nie udało się nam już zrobić zdjęć, ale dziś to nadrobiliśmy.

    Tak więc na poczatek pokój Zosi (ten z oknem połaciowym). Ponieważ czekamy na transport płyt (jutro dopiero), reszta prac w tym pokoju bedzie robiona później.





    ...
Strona 3 z 40