dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dominikams

  1. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Uwaga uwaga - nadaje z domu 8)

    salon prezentuje sie tak (tzn. tak wygladal wczoraj, bo dzis wieczorkiem byl fugowany, wiec jest caly zafajdany :wink: - nie moze pozowac):






    A tu strona ogrodowa domku:



    I ...
  2. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Nie udaje mi się dziś dojść do porozumienia z fotosikiem i moim komputerem. Zdjęć nie uda mi się dziś wkleić. A takie fajne zdjęcia :evil:

    Np. zdjęcie podłogi w salonie - z widokiem na hol. Całość została już dziś położona. Zostały jekieś małe kawałki przy łazience i pokoju gościnnym. Nie można było dziś tego skończyć, bo trudno tam się dostać, jak wszystkie kafle świeżo położone. Jutro już będzie tam można łazić, więc panowie dokończą. ...
  3. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Nie udaje mi się dziś dojść do porozumienia z fotosikiem i moim komputerem. Zdjęć nie uda mi się dziś wkleić. A takie fajne zdjęcia :evil:

    Np. zdjęcie podłogi w salonie - z widokiem na hol. Całość została już dziś położona. Zostały jekieś małe kawałki przy łazience i pokoju gościnnym. Nie można było dziś tego skończyć, bo trudno tam się dostać, jak wszystkie kafle świeżo położone. Jutro już będzie tam można łazić, więc panowie dokończą. ...
  4. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Ojej, wreszcie mogę coś napisać, ostatnio forum nie działa najlepiej, a wczoraj mój CD rom odmówił współpracy :evil:

    Przede wszystkim chciałam wyrazić swój zachwyt sobotnim zjazdem Muratora. Było rewelacyjnie, nie myślałam, że aż tak fajnie będzie. Miałam okację poznać tylu z was, co było ekscytujące i nawet wzruszające. Oczywiście byłam zaskoczona tym, jak w rzeczywistości wyglądacie :wink: Najbardziej zadziwiła mnie Tabaluga, bo to taka dziewczynka jest :D
    Atmosfera ...
  5. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Instalacja c.o. i c.w.:



    Reklama Warki, czyli jak pan S. z moim mężem wodę do budynku doprowadzali :wink: :

Strona 9 z 40