dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

K74

  1. Dom z widokiem?

    Pan od Kafelków, wbrew naszym uzasadnionym, bo popartym "faktami autentycznymi", obawom, pracuje dzielnie. Może jest w dalszym ciągu pod wrażeniem mojego SMS-a?
    Mamy już prawie skończony gabinet. Brakuje tylko parapetu i kolorku na ścianach (i oczywiście trochę wody do umycia podłogi :wink:):


    Eksperymentalna łazienka nie przedstawia się zbyt ...
  2. Dom z widokiem?

    Problemów z wykonawcami ciąg dalszy. Tym razem Pan od Elewacji wystawił nas do wiatru :evil:. Fachowiec umówiony kilka miesięcy naprzód, polecany na forum, zwodził nas przez miesiąc zapewnieniami, że wkrótce zacznie ocieplanie naszego domu, tylko trochę mu się terminy poprzesuwały. Ostatecznie przyparty do muru przez Męża oświadczył, że nie da rady u nas zacząć, bo wszystko poukładało mu się inaczej niż planował :evil:. Szkoda, że nie wziął po uwagę faktu, że przez ...
  3. Dom z widokiem?

    Całkiem niedawno odważyłam się usiąść za kierownicą samochodu, a tu już mam na koncie stłuczkę i bliskie spotkanie z drogówką. Zatrzymał mnie Pan Mundurowy. Na drodze z ograniczeniem prędkości do 40 km/h jechałam... 40 km/h (a co! to moja normalna prędkość :wink: ). Pan Mundurowy machnął lizakiem (chyba z nudów, bo nikt oprócz mnie nie przejeżdżał tamtędy do godziny) i wskazał miejsce do zaparkowania. Miejsce było niebezpiecznie blisko jego butów. Ciekawe jaką karę ...
  4. Dom z widokiem?

    Pompa działa :D . Jastrychy się wygrzewają. W domku jest cieplutko, co z uwagi na iście jesienną aurę tego lata, jest bardzo miłe.
    I na tym chyba koniec dobrych wiadomości :( . Na powrót Panów od sufitów podwieszanych jednak się nie doczekaliśmy. Trzy dni pracy na naszej budowie, to był dla nich szczyt możliwości. W dodatku przy dokładnym obejrzeniu wykonanych prac okazało się, że prawie wszystko jest spaprane :evil: :evil: . Kanały wentylacyjne obrobione tak, że ...
  5. Dom z widokiem?

    Jak mówi stare ludowe porzekadło: "dobrze żarło i zdechło" :-?. Panowie od sufitów podwieszanych i innego g-k nagle zniknęli. Ponieważ pozostawili u nas cały sprzęt, łącznie z czajnikiem elektrycznym i napoczętą butelką coli, zaczęłam podejrzewać o uprowadzenie UFO lub jakiegoś zdesperowanego inwestora, któremu ekipa wybyła na Wyspy. Jednak wkrótce się okazało, że Panowie są całkiem niedaleko i ratują w potrzebie przyjaciela, któremu sufit spadł na głowę. ...
Strona 11 z 40