dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

K74

  1. Dom z widokiem?

    Zażądałam od Olewantów faktur potwierdzających zakup materiałów i... chłopaki się obraziły :o . Pozbierali swoje zabawki i poszli na inne podwórko :wink: . Nie będziemy za nimi specjalnie tęsknić.
    Ponieważ z elewacji w tym roku raczej nici (chociaż nie rezygnuję i szukam ekipy zastępczej, to zima zbliża się wielkimi krokami :( ), realizujemy kolejne punkty z naszej dłuuuugiej wykończeniowej listy:
    1. zaraz po pracy (póki jeszcze widno) odwadniamy się :wink: ...
  2. Dom z widokiem?

    Miałam dziś bardzo nieprzyjemną rozmowę z Szefem Olewantów. Ekipa jest u nas od 4 tygodni (z 3-miesieczną przerwą pośrodku na wypoczynek letni :evil: ) i co tydzień facet żąda ode mnie 3-5 tys. zaliczki. Raz na poczet materiałów (zapytany jakich to materiałów mu brakuje odpowiada, że fugi; za takie pieniądze, to chyba połowę domów na naszej ulicy chce wyfugować :evil: ), raz na poczet robocizny (od 2 tygodni ekipa pięciu chłopów położyła 20m2 płytek :evil: )... Dziś ...
  3. Dom z widokiem?

    Małymi kroczkami, ale jednak... nasz dom nabiera ostatecznego szlifu. Przybyło parę cegiełek na kafarkach i tynk na kawałku podbitki (jasny popiel).

    Ubyło za to jabłek zeżartych przez Panów Olewantów :evil: . Taki beforeafter: były jabłka-jest dzika róża (jeszcze się nie zorientowali, że to też jadalne,choć po ugotowaniu :wink: ).
    ...
  4. Dom z widokiem?

    Halo, czy ktoś mnie jeszcze pamięta? 8)
    Wraz z nadejściem jesieni wrócili do nas panowie Elewanci (zwani od jakiegoś czasu Olewantami :evil: ). Trochę szkoda, bo już, już... zasiedzielibyśmy pakamerę.
    Na widok znajomych kombinezonów roboczych, synek mój niespełna 7-letni stwierdził, że niektórzy, to mają taką ciężką pracę, że muszą później długo odpoczywać :roll: (to było a'propos naszych wywczasów nad polskim morzem, które trwały tylko 2 tygodnie, ...
  5. Dom z widokiem?

    Całą wiosnę przepracowlaismy w ogrodzie, a efekty jak na razie mizerne. Matka Natura jest w tym względzie niedościgniona. Sypnie tu i ówdzie nasionkami różnych chwastów i bez zbędnych zabiegów pielęgnacyjnych pięknie się robi na świecie :D .


    Tylko nasz domek, na tym pięknym tle ciągle straszył szarością. Panowie od Elewacji pojawili się w końcu, ...
Strona 2 z 40