dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

K74

  1. Dom z widokiem?

    Reaktywacja dziennika była tylko pozorna. Ale to z przyczyn czysto technicznych: jak mi Małżonek wreszcie pozwala dorwać się do komputera, to jest po 23-ej , czyli pora dla mnie zdecydowanie mało twórcza literacko.
    W sprawach budowlanych mamy zastoj. Planowaliśmy, że właśnie będziemy kończyć prace elewacyjne, ale plany planami, a budowa rządzi się własnymi prawami. Ot, Panowie od Elewacji mają lekki poślizg na innej budowie. Poślizg wynika podobno z niesprzyjających warunków ...
  2. Dom z widokiem?

    Pojawił się nowy wpis w komentarzach, co mi przypomniało, że warto by odświeżyć dziennik (tak, tak, stare porzekadło ludowe mówi, że po przeprowadzce... :wink: ). Co prawda sprzyjająca aura aktywizuje nas raczej ogrodowo, ale i wewnątrz coś się dzieje.
    Synuś dostał wreszcie te swoje dinozaury na ścianie:


    i niejako rzutem na taśmę listwy przypodłogowe. ...
  3. Dom z widokiem?

    "A u sąsiada tam..."


    Dokładnie rok temu ta sama wiertnia z tą samą ekipą wiertników działała na naszej działce. Mam nadzieję, że czas najintensywniejszego grzania mamy już za sobą, więc pora na małe podsumowanie.
    Od 2 listopada 2007 do dziś pc zużyła 4422 kWh prądu (na grzanie domu i wody użytkowej), czyli 2/3 całkowitego zużycia ...
  4. Dom z widokiem?

    Nareszcie są :D . Po ośmiu miesiącach oczekiwania (no, dobra... do pełnych ośmiu miesięcy zabrakło 4 dni 8) ) mamy drzwi wewnętrzne na parterze. Pozostawię to bez komentarza.
    wiatrołap


    gabinet (na wprost) i łazienka (po prawej)
  5. Dom z widokiem?

    Kolejny post z serii "beforafter". Nasza sypialnia była gotowa już przed świętami, ale dopiero po świętach przespaliśmy w niej pierwszą noc. Niestety nic mi sie nie śniło :( .
    before

    after

    Podloga Wine and Fruits firmy Parador wyszła ...
Strona 3 z 40