dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Krzyzak

  1. Budujemy domek Krzyżaka

    No i coś się ruszyło.
    Pół roku czekałem na decyzję o warunkach zabudowy, bo człowiek, który powinien to zrobić przez 5 miesięcy zbywał mnie zapewnieniami o braku mocy przerobowych. Telefon do Wójta i okazało się, że to na co czekałem 5 miesięcy można załatwić tego samego dnia.
    Decyzję odebrałem, jest już u architekta - domek się projektuje. Odebrałem też mapę do celów projektowych.
    Była też wstępna rozmowa z ekipą budowlaną i przyszłym kierownikiem ...
  2. Budujemy domek Krzyżaka

    Ciąg dalszy.
    Przyszły wszystkie niezbędne papierzyska do warunków zabudowy. Nawet gazownia się wyrobiła na czas. Teraz złożyłem już podanie w urzędzie gminy i będę cierpliwie czekał. Ustawowo mają 2 miesiące, ale miły pan powiedział, że postara się szybciej. Także czekamy. Niedługo idę też do geodety - na zrobienie mapki do celów projektowych - wstępnie 800 zł (oczywiście z możliwością negocjacji).
  3. Budujemy domek Krzyżaka

    Witam wszystkich.
    Śledzę to forum już od dłuższego czasu, sporo w nim przeczytałem, wielu rzeczy się dowiedziałem. To mój pierwszy post, który inauguruje moją obecność na forum - bardzo się cieszę, że coś takiego istnieje. Od dawna też czytam Muratora - konkretnie od 1.5 roku, ale mam pożyczone egzeplarze nawet z 98 roku.
    W końcu i mnie dotknęła przyjemność budowania własnego gniazdka. To będzie domek Krzyżaka - dlatego, że pochodzę z Malborka (żadnych ...