dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar Draco2
    Dołączam do pytania.
    Pewnie już mieszkacie i zapomnieliście o forum muratora, ale wasze doświadczenia są dla nas cenne.
  2. Avatar aniolekfiolek
    Witaj, planuję budowę domu w tej technologii, czy mógłbyś podzielić się jak dom sprawuje się w codziennym użytkowaniu - tj.: akustyka, jaki bilans sezonu grzewczego, czy są jakieś wady, czy nadal wybrałbyś tę technologię? Pozdrawiam
  3. Avatar ganiutek
    Cudowna zieleń wokół domu!
  4. Avatar dorana
    Wielkie GRATULACJE!!! Zapewne ogromna to radość i duży próg pozostawiony za sobą macie. Ja dopiero przymierzam się do tego "etapu"... Ile u Was kaski przy tej imprezie poszło? My wybudowaliśmy dom w okolicach Elbląga i tutaj tak przy odbiorze te 2200zł trzeba mieć Jeszcze raz GRATULUJĘ!!!
  5. Avatar Boniex
    Podobają mi się takie zaokrąglone ściany. Wesołych Świąt !!
  6. Avatar Beti44
    Domek super. Też buduję z keramzybetonu ale z firmą Abakon. Nowy Dom Śląsk nie przesłał mi oferty mimo moich maili do nich.
  7. Avatar nowydom
    docelowy, tynki kabe kolor Ściany K11680
    Cokół M245
  8. Avatar ganiutek
    Mam pytanie: kolor elewacji już docelowy? Jeśli tak, to jak się zwie? Pytam, bo to moja kolorystyka
  9. Avatar Mona7
    No super, to już do wprowadzenia coraz bliżej Gratuluję
  10. Avatar kasjot
    Życzę powodzenia. Trzymam kciuki, żeby udało się wprowadzić zgodnie z planem. My raczej myślimy o świętach. Tempo macie niezłe.
  11. Avatar nowydom
    Cytat Napisał kasjot
    Na bardzo podobnym etapie jesteśmy. Kiedy planujecie się wprowadzać?
    Mamy nadzieję do końca paźdzernika
  12. Avatar Dominika i Łukasz :)
    95 dni WOW, to jakiś sprint budowlany, niesamowite tempo ) Podziwiam, oby tak dalej, pozdrawiam
  13. Avatar kasjot
    Na bardzo podobnym etapie jesteśmy. Kiedy planujecie się wprowadzać?
  14. Avatar Dominika i Łukasz :)
    Bardzo ładny domek, tv już pooglądać można pozdrawiam.
  15. Avatar kasjot
    Super, że już macie kominek My właśnie skończyliśmy wylewki i dopiero jesteśmy na etapie projektowania kominka u dostawcy, a gdzie tam montaż. W sumie to na bardzo podobnym etapie jesteśmy