dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar rewo66
    Wg mnie bardzo nietrafione miejsce na TV chyba że cały ten kominek to atrapa
    A tak po prawdzie myslę że decyzja o montazu TV w takim miejscu musiała byc spontaniczna bo inaczej byłoby przygotowane miejsce na kable przy wykonywaniu zabudowy kominka.
  2. Avatar firewall
    czy to jest prawdziwy kominek czy tylko atrapa?
  3. Avatar wieslaw_sz_
    Cytat Napisał piotrp1
    Teraz to lament i tysiące przedłużaczy, a trzeba zatrudniać fachowców, a nie babraków.
    Nie zawsze trzeba zatrudniać fachowca. Jak ktoś "czuje się na siłach", to poszukać dobrej rady fachowca i można zrobić samemu.
  4. Avatar wieslaw_sz_
    Cytat Napisał -ula-
    A może nie przyszło Wam to do głowy, ale telewizor wcale nie musi być w salonie. Znam osoby posiadające telewizor wyłącznie w sypialni i świetnie się to sprawdza, bo nie gapi się człowiek w telewizor jak kura w gnat, tylko wybiera co chce oglądać. A salon bez telewizora lepiej służy do spędzania czasu w rodzinnym gronie. Ja mam zamiar pójść dalej. W mieszkaniu po remoncie nie będę mieć telewizora wcale.
    Życie bez telewizora zmienia się radykalnie. Kiedyś w mieszkaniu miałem 3 telewizory i 2 komputery, 5 osób i kłótnie co kto będzie oglądał na wybranym telewizorze. Bo ten za mały, ten stary itp. itd. Tej sytuacji miałem serdecznie dość. Życie samo rozwiązało problem gdyż w krótkim czasie ulegały awarią. Nie kupowałem i nie naprawiałem i tak przez kilka miesięcy byliśmy bez telewizora z jednym starym komputerem. Dzieci przeczytały bardzo dużo książek, rodzina zbliżyła się do siebie, wiele czasu spędzaliśmy razem.
  5. Avatar ella&co
    Śliczne, jak cały dom. A zdradzicie, z jakiego drewna są zrobione i jaki był ich koszt?
  6. Avatar piotrp1
    Teraz to lament i tysiące przedłużaczy, a trzeba zatrudniać fachowców, a nie babraków.
  7. Avatar -ula-
    A może nie przyszło Wam to do głowy, ale telewizor wcale nie musi być w salonie. Znam osoby posiadające telewizor wyłącznie w sypialni i świetnie się to sprawdza, bo nie gapi się człowiek w telewizor jak kura w gnat, tylko wybiera co chce oglądać. A salon bez telewizora lepiej służy do spędzania czasu w rodzinnym gronie. Ja mam zamiar pójść dalej. W mieszkaniu po remoncie nie będę mieć telewizora wcale.
  8. Avatar -ula-
    A nie można telewizora dać w inne miejsce? Nad kominkiem to nie najlepszy pomysł i jeszcze biblioteczka razem. Oglądając telewizję oczopląsu dostaniecie, zwłaszcza kiedy będzie ogień w kominku. Macie cudny kominek i biblioteczkę też a ten telewizor psuje efekt. Ja dałabym tam lustro w ładnej ramie albo obraz.
  9. Avatar wieslaw_sz_
    Na etapie zabudowy kominka zrobienie zamaskowanego kanału przelotowego na kable nie byłoby trudne. W tej sytuacji można by wykonać jeden otwór za telewizorem, a drugi w samym rogu kominka przy regale i przez nie wykonać kanał na kabelki. Jeden otwór i miejsce przeróbki zasłoni telewizor, drugi ściana regału. W tym jest jeden kłopot. Trzeba uwzględnić temperaturę jaka powstanie w czasie palenia w kominku. Czy kable przebiegające nad kominkiem nie będą narażone na uszkodzenie zbyt wysoką temperaturą. To zależy od konstrukcji kominka. Te z płaszczem wodnym nie nagrzewają się bardzo mocno i przy odpowiednim montażu nie powinno być jakiegoś problemu. Warto przedyskutować z fachowcem od kominka i elektrykiem. "Albo nie palić w kominku"
  10. Avatar alpak
    A ja miałam plastikową, kwadratową listwę pomalowałam ją farbą w kolorze ściany. Mega niewidoczne to nie było ale lepsze niż wiszące kable.
  11. Avatar Asia az
    My mamy zrobiony kanal o grubosci 50 mm, laczacy rzad gniazdek na dole z podwieszonym TV. Dolna srodkowa puszka jest otwarta do wyprowadzenia okablowania.
    U Was jest kominek, wiec moze wyprowadzic gdzies z boku, tak jak proponuje kolega powyzej.
  12. Avatar mauz78
    oj w takim miejscu bardzo widzocznym bedzie cie sie mocno eksponowalo i bolalo w oczy. ja by na tym etapie jeszcze zrobil za TV dziure i jakims kanalem (np. cienka rura PCV) przepuscil w obudowie komina pociagnal na dol, w obudowie komina jest miejsce zeby to zrobi. nie wiem gdzie masz prad ale moze do tej szafki po lewej stronie doprowadzic to do listy elektrycznej.
  13. Avatar pablomoc
    i właśnie dla takich widoków warto budować dom
  14. Avatar Boniex
    są naprawdę piękne, będę się nimi wzorować u mojego stolarza, w ogóle bardzo ładny domek pozdrawiam
  15. Avatar kasia i tomek sz
    Te drzwi to na zamówienie u rodzimego stolarza
  16. Avatar Boniex
    Drzwi piękne, jaka to firma?
  17. Avatar hajmal
    jest prześlicznie, mam pytanie z czego jest podłoga w salonie?
  18. Avatar ganiutek
    Pałacyk Ślicznie.
  19. Avatar greda
    Witam ja też jestem posiadaczką rodo 4 ja jestem na etapie wykańczania domu i siebie . Piękne wykończenie normalnie
    Updated 10-11-2012 at 14:36 by greda (dopisanie)
  20. Avatar Mona7
    Cudnie oby mrozów nie było jak najdłużej Domek wyrósł pięknie
Strona 1 z 2