dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

AAgnieszk@

  1. Dziennik AAgnieszk@





    I zaczyna coś widać... :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

    Wprawdzie fachowcy zapowiadali się na poniedzialek, a stawili sie w środę, jednak trzeba przyznać, że szybko nadrobili straty, bo ostro wzięli sie za budowanie.

    ...
  2. Dziennik AAgnieszk@

    Nie wiem czy to tylko moje wrażenie, ale cały czas myślę, że ten mój domek jest strasznie malutki. Gdy patrzę na ławy fundamentowe to wszystko jest tycie, jak domek dla lalek. Salon i jadalnia takie małe, że nie wiem czy stół mi się zmieści :o Słyszałam, że takie wrażenie ma większość, gdy zaczną murować ścianki dom "urośnie", w końcu ma 180m2 z garażem, to do najmniejszych się nie zalicza... :wink:


    Jednak bardzo dobrze, że zdecydowaliśmy ...
  3. Dziennik AAgnieszk@

  4. Dziennik AAgnieszk@

    Dzisiaj po raz pierwszy "odwiedziłam" moje fundamenty! Naprawdę ładne... troszeczkę się przestraszyliśmy, gdy ujrzelismy je nieco popękane :-? , natychmiast zadzwoniłam do kierownika budowy i ten mnie uspokoił,twierdząc, że to normalne, naturalne itp. trzeba oczywiście polewać wodą i będzie dobrze! :P

    Nie może być przecież tak, że nie ma na tapecie żadnych zmartwień budowlanych, przynajmniej z mojej strony musi być jakiś problem, który muszę pooglądać ...
  5. Dziennik AAgnieszk@

    Przyszła kolej i na mnie, moge powiedzieć, że rzeczywiście BUDUJĘ!!!! :P :P :P :P Kilka godzin temu stało się najważniejsze - wylanie fundamentu :P


    A zaczęło sie od marzeń o własnym, małym domku z czterospadowym dachem...

    Upłynęło trochę wody w Sanie zanim doczekaliśmy się przetargu w Urzędzie Miasta na nasz wymarzony kawałek ziemi. Upatrzyliśmy sobie trzy spośród 15-tu wystawionych na sprzedaż działek i zwyczajnie poszliśmy na ...
Strona 13 z 13