dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

zaba_gonia

  1. dziennik Żaby

    Zdecydowaliśmy sie kupić altankę.
    Wczoraj Mirek załatwił transport hdsem i dzisiaj mają przywieźć :D

    Kto był we wrocławskiej castoramie ,to wie o jaką altankę chodzi. Taka duża, ma podwójne drzwi i okno. Stoi obok stoiska ogrodwego. Jak weszłam do do srodka to az sie zdiwiłam ile tam miejsca . Wszytsko się zmieści.

    Juz nie mogłam sie doczekać, kiedy u nas w końcu stanie.

    Rano doataję telefon, ze juz altanka jedzie do ...
  2. dziennik Żaby

    Szukam stolarza, który mi to w końcu zrobi
    ZNALAZŁAM :D :D :D
    Był u mnie przed chwilą. Jak otworzyłam drzwi to mnie zamurowało :o :o :o . Co tu robi porucznik Borewicz z serialu "07 zgłos się"????????????? :roll: . Mówię Wam tak łudząco podobny do tego aktora, ze myślałm, ze w filmie gram 8) . To samo spojrzenie, niski głos, sylwetka :..... Normalnie Borewicz z lat młodosci . Rozmawiałm z nim i nie mogłam sie skupić, bo strasznie chciało mi sie ...
  3. dziennik Żaby

    Rozpoczęła się równiez akcja PŁOT

    Kupilismy w castoramie piekne olchowe sztachety, które zaimpregnowałam Sadolinem pinia.



    Następnie Kuba nawiercił otwory w jeklach



    No i pomagali mi :wink: :lol: umocować na ogrodzeniu

    ...
  4. dziennik Żaby

    Popatrzcie na tą fotkę. Większość przekopałam sama i pogarbiłam. Teraz zaczyna rosnąć tam trawka. Widać już pierwsze igiełki :D :D :D . Podlewam ją regularnie, bo juz bardzo chcę zeby wszędzie było zielono. Zostało jeszcze trochę do przekopania, ale na pewno do jesieni wszędzie będzie trawa. Później pomyślimy co posadzić i gdzie. Będziemy miec na to aż całą zimę



    Skalniak pięknie ...
  5. dziennik Żaby

    Woda juz jest w domu. Wprawdzie śmierdzi :x :lol: , ale da sie przeżyć :wink: .

    Zasypie Was dzisiaj fotkami z postępów prac na działce. 8) Codziennie tam pracujemy. Mirek ostatnio ma problemy z łokciem, więc zwykle robi za szefa. Ja z własnej i nieprzymuszonej woli zapuszczam się w chaszcze, bo polubiłam dotyk ziemi, roślin, kamieni...słowem natury :D . Chłopcy pomagają, skłamałabym, że z chęcią, ale najważniejsze, ze można na nich liczyć.
    Obecnie ...
Strona 11 z 57