dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

zaba_gonia

  1. dziennik Żaby

    Dzisiaj przyjechały kominy, ale coś tam nie pasuje i muszą wymienić. Na szczęście mąż zadzwonił do hurtowni i wszystko wyjasnił. A jaki był miły... :o cyt: - Dzień dobry pani Agnieszko! Miło panią znowu usłyszeć! :D jest pewien problem z kominami....,niestety przywieziono niewłasciwe. Czy dałoby się coś z tym zrobić? Proszę spróbować...będą jutro albo pojutrze....no to świetnie :lol: ,czekamy....
    Jak slyszałam, jak z nią uprzejmie rozmawia, to aż zbaraniałam.... ...
  2. dziennik Żaby

    Wszystkie punkty sobotniego planu zostały zrealizowane, oprócz 2, a mianowicie nie umieściliśmy na ścianie tablicy informacyjnej. :( .Za dużo było do wypełniania.....a w dodatku była taka ulewa!

    Dzisiaj na budowie było tylko 2 panów, trzeci wyjechał na urlop, a czwarty (ten od mieszania zaprawy) poszedł po wyniki matury...W związku z tym, prace będą przebiegały w jeszcze wolniejszym tempie.. :-? :-? :-?
    Dach będą robić w zimie, jak tak dalej pójdzie..... ...
  3. dziennik Żaby

    Dzisiaj to dopiero upał :oops: :oops: :oops:
    Dobrze, że w soboty moja ukochana Mamusia robi pierogi, więc problem obiadu odpadł! :lol:
    Zaangażowanie forumowiczów w konkursie na znaczenie skrótu ZNP, przeszło moje najśmielsze oczekiwanie! Zawsze wiedziałam, że autorzy dzienników budowy są bardzo pomysłowi, ale odpowiedzi naprawdę mnie zaskoczyły!! Jesteście SUPER :D :D . Dzięki Wam, mój pierwszy dzień wakacji, mimo samotności, był bardzo udany i wesoły :P ...
  4. dziennik Żaby

    WAKACJE!!!!!!!! Nareszcie! :lol: :lol: :lol:

    Humor zdecydowanie mi się poprawił :D . Wczoraj wszystko zostało przywieziono na plac budowy. Nadproża tez udało się im dla mnie załatwić. Pan z hurtowni skarżył mi się, ze przeze mnie kierowca pracował aż do 20! Straszne!

    Murarze pracują. Błędów nie zauważyłam.....W poniedziałek zaczną nadproża i kominy.

    Martwi mnie jeszcze jedna rzecz.
    Porotherm ma różne wymiary, tak że ...
  5. dziennik Żaby

    No to opisuję

    WTOREK
    Przyjeżdżam na działkę. Chłopaki murują....Chodzę sobie, oglądam i coś mi nie pasuje... :- Już wiem! W pokoju komputerowym NIE MA OKNA!!!!!!
    Panowie zapomnieli, jeden patrzy na drugiego ze zdziwioną miną.....W końcu winowajca się przyznaje...NIE ZAUWAŻYŁEM- mówi. Na szczęście była położona tylko jedna warstwa bloczków, więc szybko je ściągnał. Ale dalej jest coś nie tak....AHA! Okno w łazience i w pomieszczeniu gospodarczym ...
Strona 51 z 57