dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Mały domek w wielkim mieście

Nasze pierwsze, własne cztery kąty.

  1. 11. Tydzień Budowy

    02.06.2012

    Starszy Inwestor z Młodszy Inwestorem poszli na spacer i na plac zabaw, a ja pojechałam wdrapać się na rusztowanie i ocenić postęp prac dekarskich.

    No i dach gotowy i czeka na pokrycie dachówkami!

    Zresztą dachówki już czekają grzecznie na paletach na swoją kolej.





    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dach jednospadowy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. 11. Tydzień Budowy

    31.05.2012

    Dekarze weszli na plac boju.

    Ale zanim pojechałam nacieszyć oczy powstającym dachem to o 8.00 zadzwonił szef ekipy, że nie ma prądu w naszej skrzynce. Szybko zadzwoniłam do elektrowni i w pół godziny przyjechał technik i wszystko naprawił. A już miałam czarne wizje, kolejne przesunięcie, rachunek za robotę niewykonaną z naszej winy... Na szczęscie skończyło się na godzinnym opóźnieniu i potem praca przebiegała już planowo. Ciekawe ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dach jednospadowy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. 10. Tydzień Budowy - cd.

    Na parterze zniknęły wszystkie stemple i zrobiło się przestronnie.







    Na działce pojawiły się też okna i, co by nie było tak różowo, to nie takie jak zamawialiśmy. Miały być w kolorze antracyt na zewnątrz i od środka, a zostały dostarczone z zewnątrz antracyt od środka białe. ...

    Updated 03-06-2012 at 14:48 by Da_Lena

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. 10. Tydzień Budowy

    29.05.2012

    W zeszłym tygodniu byliśmy na krótkim urlopie, w końcu od czasu do czasu trzeba odetchnąć innym powietrzem. W tym czasie zaplanowane było rozpoczęcie prac związanych z dachem. Po powrocie pojechałam sprawdzić czy coś się ruszyło po dwutygodiowej przerwie.

    I mamy więźbę dachową!

    W końcu można ocenić wysokość pomieszczeń piętra. I wygląda na to, że w pokojach dzieci spokojnie można będzie zrobić antresole do spanie.
    ...
  5. 9. Tydzień Budowy

    14.05.2012

    Dostałam wycenę sterowania centralnego. I znów się przewóciłam...

    Ja wiem, że położenie kabli do szesnastu okien trochę kosztuje, ale żeby aż tyle... Mam uczucie, że próbują nas oskubać a my nie mamy wyjścia, bo możemy wyjąć elektrykę z kontraktu, ale prawdopodobieństwo znalezienie elektryka z uprawnieniami , który rozpocznie pracę za dwa tygodnie, jest raczej zerowe...

    Na moje pytanie o sterowanie ...
Strona 11 z 19