dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

"Powrót z wielkiej płyty", czyli indywidualne, parterowe 106m2

To pierwszy i ostatni wpis w tym miejscu - z uwagi na większą przejrzystość mój dziennik można będzie znaleźć tutaj:
http://forum.muratordom.pl/showthrea...arterowe-106m2

  1. Mrugające żarówki po podłączeniu do agregatu

    - 14-02-2022 - 21:52 ("Powrót z wielkiej płyty", czyli indywidualne, parterowe 106m2)
    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Doprawdy ? Uważasz post, w którym ktoś zgłasza wadliwe funkcjonowanie urządzenia, za jego reklamę ?
    Ty chyba nie pracujesz w marketingu, prawda ?
  2. KORONAWIRUS - przydatne informacje, walka z mitami i plotkami

    - 16-08-2020 - 17:04 ("Powrót z wielkiej płyty", czyli indywidualne, parterowe 106m2)
    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Norwegia że swoją znikomą gestością zaludnienia, brakiem aglomeracji i służba zdrowia na "trochę" innym poziomie, niż u nas raczej nie jest dobrym 0rzykładam do porównania z Polska.
    To, co mogłoby lepiej sprawdzić się w Norwegii, niekoniecznie dobrze zadzialaloby w Polsce.

    Co do samej Szwecji:
    Anders Tegnell, główny epidemiolog Szwecji, stwierdził, że taktyka walki z koronawirusem w tym kraju nie była najlepsza. Po raz pierwszy przyznał, że należało
    ...
  3. Gaz ziemny vs powietrzna pompa ciepła

    - 03-09-2018 - 13:34 ("Powrót z wielkiej płyty", czyli indywidualne, parterowe 106m2)
    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Podobnie jak wspólczesny blok energetyczny. Tam nie szuflują węgla, tylko wdmuchują pył węglowy. Tak wyglada tygodniowy wykres bez odstawienia. Widać, jak szybko modułuje moc:



    Tu roczny z odstawieniami:
    Daj mi link do artykulu, czy chodzi o wspolczesne,czy równirz tete oddawane
    ...
  4. Wpis pierwszy i ostatni

    - 08-07-2012 - 21:37 ("Powrót z wielkiej płyty", czyli indywidualne, parterowe 106m2)
    To pierwszy i ostatni wpis w tym miejscu - z uwagi na większą przejrzystość mój dziennik można będzie znaleźć tutaj:
    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?205228-quot-Powrót-z-wielkiej-płyty-quot-czyli-indywidualne-parterowe-106m2