dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ja się wykończę (czyli wykańczam dom)

"http://forum.muratordom.pl/showthread.php?210320-Ja-si%C4%99-wyko%C5%84cz%C4%99-czyli-wyka%C5%84czam-dom"][URL="http://forum.muratordom.pl/showthread.php?210320-Ja-si%C4%99-wyko%C5%84cz%C4%99-czyli-wyka%C5%84czam-dom[/URL]

  1. Prośba

    Mam do was prośbę, jak zmienić swój blog na codzienny. Głupio sie przyznać, ale kombinuje i nie wiem co mam zrobić. Z góry dziękuję i pozdrawiam
  2. Prośba

    Śmiać mi się chce, ale nie mogę znaleźć opcji. Edytuj wpis, chciałabym zmienić tytuł i teść wpisu. I nie wiem jak to zrobić. Bo nie mogę znaleźć takiej opcji. Z góry dziękuję za informacje. Pozdrawiam
  3. Wycięte okna

    Dechy na dach są na działce, na razie nie mam zbyt dużo do pokazania. Bo na dachu znalazła się tylko jedna decha. Ale od dzisiaj Panowie zaczynają działać już bardziej w zdecydowany sposób. Dlatego postanowiłam wam się pochwalić zdjęciami już dawno wyciętych otworów okiennych. Nie muszę wam chyba mówić jak mi się buzia cieszy jak na nie patrzę. Wpuszczają tyle światła, że dom pomimo, że nie ma tynków wydaje się dwa razy jaśniejszy. To był świetny pomysł, którego ...
  4. Do poczytania

    No I nieubłaganie nadchodzi ten dzień. Kiedy to idziemy na wynajęte. Na Piątek mamy zamówiony samochód. Ten tydzień będzie szalony. Dlatego dodam wpis w Poniedziałek, bo nie wiem czy później będę miała czas.
    Jak na razie wyrabiamy się z planem. Ściany szczytowe postawione.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03283.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	68,0 KB
ID:	116810
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03286.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	65,9 KB
ID:	116811
    Koniec Maja początek Czerwca, stawiają nam dach. Okna zamówione. Tylko kredytu jeszcze nie mamy, a bez tego nie dokończymy budowy. ...
  5. Mała wycieczka po schodach

    Nie ma odwrotu okna wycięte. Dobrze, że mąż się dogadał z naszymi Bobami. Bo o mało co to wycięli by mi do ziemi dwa okna, ale w kuchni. Jutro zalewanie wieńca, więc chciałam wam przedstawić, kilka zdjęć które zrobiłam w Niedzielę.
    Tak więc przód
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03272.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	61,4 KB
ID:	116337
    Początek schodów, proszę nie zwracać uwagi na bałagan.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03273.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	28,5 KB
ID:	116338
    Wchodzimy dalej i rozkoszujemy się ergonomicznym kształtem tej jakże praktycznej rzeczy.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03277.jpg
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	43,7 KB
ID:	116339 ...
Strona 1 z 3