dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ja się wykończę (czyli wykańczam dom)

"http://forum.muratordom.pl/showthread.php?210320-Ja-si%C4%99-wyko%C5%84cz%C4%99-czyli-wyka%C5%84czam-dom"][URL="http://forum.muratordom.pl/showthread.php?210320-Ja-si%C4%99-wyko%C5%84cz%C4%99-czyli-wyka%C5%84czam-dom[/URL]

  1. Miało być okno, a będą?

    Dzisiaj wraca temat okna na tapetę. Niech ktoś mi powie, po co mieć jedno okno prawie do ziemi?. Jak można mieć dwa. Już tłumaczę o co chodzi.W południowym boku ściany mamy dwa okna 150x150. Wymyśliłam sobie , że jedno okno to w salonie będzie witryną. Więc poszłam do mojego małżonka i wyłuszczyłam mu nękający mnie problem. Mąż jak to facet, a po co? Ile to będzie kosztowało?, komu to potrzebne? (no chyba wiadomo , nie trzeba wskazywać palcem)MI!!!. Nie byłabym sobą, ...
  2. Nie żóty, tylko grafitowy. Czyli wybraliśmy kolor komina

    Tak więc żółtego komina nie będzie. Dlaczego ? bo nie mają na składzie Havellanda płomieniowanego,
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Havelland2.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	9,1 KB
ID:	115793
    a cała żółta Karpatia mi jakoś nie pasuje.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	karpatia.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	46,7 KB
ID:	115794
    My co prawda będziemy mieć jeden komin, ale za to dosyć szeroki. Więc taka czysta żółć to chyba by robiła za punkt nawigacyjny dla przelatujących samolotów.
    Jak to mówią nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i zamówiliśmy klinkier grafitowy Stratus. ...
  3. Ściana kolankowa i wybór klinkieru na komin

    Wczoraj mąż pojechał na działkę by omówić sprawy związane z elewacją komina. Jaka ilość, kolor klinkieru i fug. Oczywiście uradowana wcisnęłam mu aparat w rękę i przykazałam by bez zdjęć nie pokazywał się w ogóle w domu. Mąż jak żona przykazała zrobił zdjęcia całe dwa. Z czego wstawiam jedno, bo drugie takie same, tylko w drugą stronę. Podobno tak wiało, a u nas potrafi wiać. Że mąż skutecznie schował do kieszeni swoje zapędy fotograficzne. Na zdjęciu ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: klinkier Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Miej oczy szeroko otwarte

    Jak to mówią gdy człowiek jest gorącej wodzie kąpany to ma klapaki na oczach niczym zakochany młokos. Tak więc razem z mężem, wybierając projekt przeoczyliśmy drobny fakt. Jakim okazała się półka nad schodami. Zauważyliśmy ją dopiero, gdy roztkliwiając się nad zdjęciami stropu, zaczęło coś nam nie pasować. Zaraz wytłumaczę o co chodzi. Gdy się wchodzi na schody na zakręcie na wysokości (stropu tutaj pokarzę) będzie pólka.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03262.jpg
Wyświetleń:	97
Rozmiar:	55,4 KB
ID:	115015
    Powiem wam, że ślepy to ...
  5. Skrót efektów naszych prac do dnia dzisiejszego.

    Do dnia dzisiejszego udało nam się zalać strop, a Panowie budowlańcy. Zaczęli dzisiaj stawiać ścianę kolankową.
    Oto skrót efektów prac ,naszej ekipy
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03125.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	89,0 KB
ID:	114775Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03153.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	62,0 KB
ID:	114776Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03130.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	88,0 KB
ID:	114777Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03260.jpg
Wyświetleń:	60
Rozmiar:	52,7 KB
ID:	114778
    Pozdrawiam
Strona 2 z 3