dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Mój mały Promyk

  1. papierki cią dalszy

    Dziś chciałabym napisać co się u mnie ciekawego działoa a ponieważ aniołki moje śpią mogę swobodnie pisać. zacznę od tego że dostałam warunki zabudowy są do przyjęcia więc jest ok po za tym mam panią ptrojektant która miała zamówić projekt a póżniej go adaptować ( ale mija drugi tydzień i nie dzwoni trochę podnosi mi ciśnienie ) ma być ona również kierownikiem budowy .Mam nadzieję że nie nie bedzie przeginać struny i wszystko zrobi w czasie. Podpisałam też umowe ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: promyk mał domek Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Aby dalej

    WCZORAJ DOSTAŁAM MAPKI OD GEODETY. BYŁAM WNIĘBOWZIĘTA ŻE BĘDE MOGŁA ZAŁATWIAĆ DALSZĄ DOKUMENTACJĘ . MOŻE ZDĄŻĘ PRZED ŚWIĘTAMI MUSZĘ MIEĆ NOWE MAPKI I UUZGODNIENIA Z ENERGETYKĄ I WODOCIĄGAMI. MAM NADZIEJĘ ŻE TERAZ BĘDZIE SZYBCIEJ. JESLI MI SIĘ UDA WSAWIĘ ZDJĘCIE DZIAŁKI
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obraz 236.jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	94,8 KB
ID:	90739  
  3. Co? zacz??o si? dzia?

    DZISIAJ NIESPODZIEWANIE ZJAWIŁ SIĘ WUJEK GEODETA. CO PRAWDA BEZ UPRZEDZENIA ALE NA SERCU ZROBIŁO MI SIĘ LŻEJ. ZE 4 GODZINY LATAŁAM PO POLACH ABY DZIAŁKA MIAŁA 30 ARÓW I MOŻNA BYŁO JĄ ODZIELIĆ OD RESZTY KOCHANY SĄSIAD NA DOMIAR WYORAŁ SŁUPKI ALE WAŻNE DZIAŁKA JEST WYDZIELONA . TERAZ DO NOTARIUSZA ABY ZROBIĆ SPRAWY SPADKOWE. I DO SPEŁNIANIA MARZENIA KROCZEK ZROBIONY. POZDRO
    Tagi - katalog słów kluczowych: promyk mały Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. I dalej papierki

    Byłam dziś znowu u geodety koszt wytyczenia to 1300 zł. jak dla rodziny( daleki wujek) . mam zaświadczenie z urzędu gmin . powiedzcie mi jeśli moja gmina nie posiada zagospodarowania przestrzennego to co dalej .
    Tagi - katalog słów kluczowych: promyk mał domek Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. promyk moje marzenie

    witam zaczynam moja przygodę z budowaniem swojego wymarzonego domku. trochę się przedstawię nazywam się monia , jestem z woj. kujawsko- pomorskiego mieszkam koło małego miasteczka Rypina. Zamierzam wybudować domek według projektu PROMYK z pracowni mg projekt link: http://www.mgprojekt.com.pl/domki/promyk/ . teraz jestem na etapie załatwiania papierków i wydzielania działki trochę wolno to idzie ale jestem pełna optymizmu. powiedzcie co myślicie o tym projekcie mi on się bardzo podoba ze względu ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: promyk Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 2 z 3