dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

majania

  1. Dziennik budowy - Domek Doodków

    28 maja 2007

    Zamówliliśmy okna. Przewertowaliśmy 6 ofert i w zasadzie jak się dobrze przypatrzeć nie ma większej róznicy w cenie - raz okna tańsze, ale rolety droższe, raz odwrotnie. Kwestia estetyki, jakości, obsługi... Wybór padł na Oknoplast - może nie najtańszy, ale po tym w jaki sposób pracują można spodzewać się profesjonalnego produktu i obsługi (bardzo kompetentny, szczegółowy pomiar). Obym się nie rozczarowała :roll: A tak wogóle to okna mają śliczne, ...
  2. Dziennik budowy - Domek Doodków

    23 maja 2007

    W oczekiwaniu na ponowne pojawienie się Majstrów na budowie władzę przekazaliśmy Panu od wod-kan. Dzisiaj zostały połozone wszystkie elementy kanalizacyjne w fundamencie, pojawiło się doprowadzenie powietrza do kominka ... i w zasadzie możemy lać podbeton :) Chociaż tyle :evil:

  3. Dziennik budowy - Domek Doodków

    19 maja 2007

    No to mamy prąd w domu :) budowlany, ale swój!! Informacja o tyle ciesząca, że zrobiony własnymi rękoma... No prawie własnymi ;-) M wykonał wykop pod przyłącze, wspólnie ułożyliśmy kabel, ja pomagałam zakopać ;-), a nasz rodzinny elektryk wykonał najważniejszą robotę - zamontował skrzynkę !



    W poniedziałek czeka nas jeszcze założenie licznika i możemy ...
  4. Dziennik budowy - Domek Doodków

    17 maja 2007

    Padam ze zmęczenia, więc rozpisywać się nie będę :wink: Powiem krótko - telefon o dwunastej: "Może Pani przyjechać na budowę - chcemy porozmawiać o ściankach działowych, bo właśnie się murują" :o Pojechałam, ustaliłam, wymurowano :P





    Pokażę Wam jeszcze coś ...
  5. Dziennik budowy - Domek Doodków

    14/15 maja 2007

    Nareszcie coś się dzieje !!! :D Nasz domek coraz bardziej przypomina założenia projektowe... Pojawiają się zarysy ścian szczytowych, a z każdą wmurowaną cegłą człowiek ma chęć krzyczeć z radości ;-) Radość co prawda trochę zmalała, bo dzisiaj już nic nowego nie przybyło (Mastry uciekły na inną budowę). Czekamy aż zwiążą wieńce i w sobotę kończymy ściany szczytowe...

    A to już owoce niespełna dwóch dni pracy:
    ...
Strona 11 z 19