dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

majania

  1. Dziennik budowy - Domek Doodków

    9 listopada
    Zaczynamy wędrówki za kredytem...Byliśmy w Expanderze i w Open Finance...na plus tego drugiego (pewnie to zależy od konsultanta)...na razie czekamy az CHF pójdzie w góre a LIBOR w dół...mamy czas do stycznia...
  2. Dziennik budowy - Domek Doodków

    2 listopada 2006
    Umowa na stan surowy podpisana :))

    4 listopada 2006
    Dzisiaj byliśmy z męzykiem oglądać dachówki...jednogłośnie casting wygrała ta; czyli Roben Falista Plus kolor: antracyt ... oby wycena nie zweryfikowała marzeń zbyt boleśnie ... :roll:
  3. Dziennik budowy - Domek Doodków

    No to pierwsza wtopa budowlana zaliczona :( ...brygada która miała budować stan surowy dzień przed wejściem na plac budowy rozmysliła się...
    Taaa...teraz czytam w Muratorze "im tanszy wykonawca tym większe kłopoty"... coś w tym jest...
    Ale co tam ... ochłonęliśmy... i właśnie trwają poszukiwania kolejnego wykonawcy...tym razem obejdziemy się bez "znajomych rodziny"... jeżlidzmy, oglądamy roboty, prosimy o wycenę...
    I tak najniższa wycena: ...
  4. Dziennik budowy - Domek Doodków

    No to zaczęło się... To co było lokatą kapitału stało się naszym miejscem na ziemi :)
    Dwa lata temu kupilismy działkę pod Kostrzynem Wlkp i choć od zawsze marzyłam o małym domku na wsi, podjęcie decyzji o budowie nie przyszło łatwo... Najpierw naoglądałam się projektów w Internecie, potem zrobiłam badanie gruntu - co na to mąż ?! :)
    Potem pozostał już tylko wybór projektu :) Nasz typ to Wodnik z Archetonu...

    I tak po kilku zmianach i przeróbkach ...
Strona 19 z 19