dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

majania

  1. Dziennik budowy - Domek Doodków

    24 stycznia 2008

    "...będzie Pan zadooowooolonyyy..." :evil: :evil: :evil:

    Z przeprowadzki w styczniu nici :evil: Powód? Nie odebraliśmy prac ekipie od wykonczeniówki z nakazem przeszlifowania wielu miejsc jeszcze raz, a co za tym idzie poniedziałkowy montaż kuchni trzeba było przełożyć (nowy termin połowa lutego :o ). I takim oto sposobem z przeprowadzki na rocznicę wbicia łopaty nic nie wyszło :evil: :evil: :evil: :evil:

    Z ...
  2. Dziennik budowy - Domek Doodków

    19 stycznia 2008

    Aga, specjalnie dla Ciebie kolejny odcinek telenoweli "Pod jednym dachem" :-D

    Na dzień dzisiejszy nie ma miejsca w domu, które uchowałoby się przed wszędobylską ekipą od wykonczeniówki. Były pierwsze przymiarki do kolorów (wypadły, hmmm...róznie :oops: ) Obecnie "dopieszczamy" poczczególne pomieszczenia na poddaszu, np. sypialnię :)


    ...
  3. Dziennik budowy - Domek Doodków

    28 grudnia 2007

    Jak donosiłam wcześniej wykończeniówka trwa w najlepsze 8) Dzisiaj prace przeniosły się na dolny korytarz i tam własnie są układane płytki ... oooo właśnie takie :wink:



    Mam nadzieję, że wyjdą "prosto", bo majstrowie jeszcze w świątecznych nastrojach ... a może to już impreza noworoczna ?! :roll: :wink:
  4. Dziennik budowy - Domek Doodków

    21 grudnia 2007

    Mamy drzwi wewnętrzne... pięknie się prezentują :D

    26 grudnia 2007

    Święta, święta...i już PO. Trzeba zabrać się do roboty :( Nieee... to nie tak, że jak nic nie ma w dzienniczku to nic się nie dzieje :) Po prostu powoli nasz dzienniczek powinien zamienić się w galerię...ale ze względu na brak dopieszczenia szczegółów żadne ze zdjęć nie nadaje się do upublicznienienia :evil: Proszę dać nam jeszcze trochę czasu :wink:
    ...
  5. Dziennik budowy - Domek Doodków

    01 grudnia 2007

    Wykańczamy się...dosłownie!! Nie planowałam G-K na sufitach, ale okazało się, że musimy docipelić miejsce pod tarasem ...i efekty widać na zdjęciu. Chyba nie jest tak źle, co? :roll:



    Płytki choć wybrane, to jeszcze nie zamówione. Majstrowie wołają farby do malowania - oczywście nie mam pojęcia jakie kolory gdzie...ech.. nie nadążam... Ważne że jest już ciepło!! :lol:
Strona 2 z 19