dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

majania

  1. Dziennik budowy - Domek Doodków

    27 listopada 2007

    wpadłem z zaskoczenia. Wchodzę a tu jakoś dziwnie... rozglądam sie, Instalator w akcji walczy z grzejnikiem, ale poza tym wszystko jakby w porządku. No ale rozglądam się i myślę sobie... pod włos mnie na własnej budowie głaszczą...
    Ale, ale... Instalator coś tam zamamrotał pod nosem, zrozumiałem jedno słowo... "ciepła"... I wtedy mnie oświeciło!! Ciepła, co ciepła, woda!! Jak woda to....
    ...
  2. Dziennik budowy - Domek Doodków

    22 listopada 2007

    Nareszcie mamy!!! Pierwsze klucze do domu !!! Niesamowite uczucie :lol:
    Klucze otwierają te oto, nowiutkie, pachnące, jeszcze gorące drzwi ...



    Po dniu biegania za płytkami, elementami do c.o. i ogólnie po ciężkiej "walce z wykończeniówką" otrzymałam od mojej ekipy solidny posiłek...wszak w ich szeregach jest były kucharz (może i ja pomyśle ...
  3. Dziennik budowy - Domek Doodków

    20 listopada 2007

    Wnętrze zaczyna przypominać dom !!! Wnętrze...znaczy pralnio-kotłownia na razie :oops: :



    Taaaak...nie mogę się powstrzymać od uwiecznienia naszej stylowej, niepowtarzalnej lampy :lol: ...achhh CO ZA NASTRÓJ!!!

  4. Dziennik budowy - Domek Doodków

    17 listopada 2007

    Ocieplenie elewacji - etap I uznajemy za zakończony! Dzisiaj Panowe zagruntowali całość ... i w takim stanie prawdopodobnie zaczekamy jednak do wiosny na dalsze prace nad barankiem i kolorem :)



    Prace na poddaszu powol dobiegają końca. Z niecierpliwością czekamy na uruchomienie ciepła :wink:, bez tego niestaty teraz ani rusz. Mam nadzieję, że w tym tygodniu instalator ...
  5. Dziennik budowy - Domek Doodków

    14 listopada 2007

    Ocieplanie trwa, a prace posuwają się w całkiem przyzwoitym tempie :wink: Dzisiaj już dwie ściany są oklejone siatką i klejem.
    Zastanawiamy się nad zrobieniem tynku mineralnego jeszcze w tym roku. Jeżeli tylko pogoda utrzyma się w okolicach +5 stopini to zaszalejemy z barankiem :wink:
Strona 3 z 19