dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Koza i dwie kurki czyli dom farmera ;)

  1. Przenioslam dziennik

  2. Dlugi weekend

    Dlugi weekend juz tuz tuz. A my mozemy zaczac odliczac dni do rozpoczecia budowy ( o ile nie zacznie lac).

    U mnie zlozyly sie wszystkie stresujace sytuacje naraz: kredyt, budowa i rozgrywki w pracy. A do tego 'monsz' wyjechal i caly tydzien musialam zmaac sie ze wszystkim samotnie. Echh.

    Na pocieszenie w ogrodku wszystko rosnie jak na drozdzach, kwitna mi tulipany i migdalek w moim lesie sosnowym. Wlasciwie wszystkie rosliny przetrwaly zime i teraz wypuszczaja liscie ...
  3. Wanna

    Oczywiscie za droga, kompletnie poza zasiegiem i pewnie totalnie nie praktyczna i w ogole wszystko na nie...
    Ale PIEKNA ! Cudowna. Panie i Panowie: MIEDZIANA WANNA

    Do tego w Elle o wnetrzach (wydanie nie-polskie) widzialam taka ze sciankami na zielono z zewnatrz. Cos cudownego.....

    Jak juz bede mega mega pogata to wroce ...
  4. Budowa zgloszona

    Zawiadomienie o rozpoczeciu robot budowlanych zlozone.
    Tylko pogoda do bani, pada pada pada.... ech! Fajnie, bo robi sie zielono. Ale dla naszej budowy to nie za dobrze.

    Jako, ze jestem wrodzonym czarnowidzem to im blizej potencjalnego rozpoczecia tym gorzej. Juz prawie nie moge spac spodziewajac sie roznej masci utrudnien.

    Dzis czeka mnie jeszcze wycieczka do banku. Musze pare kwestii wyjasnic...np. dlaczego bank spodziewa sie, ze planowane drewniane okna wstawie ...
  5. Jedna z naszych inspiracji

    Niestety ostatnio nie za wiele sie dzieje. Dokladniej to nic, co nadawaloby sie na ciekawy post ze zdjeciami Dogrywamy sprawy z wykonawca, kierownikiem budowy i bankiem. Z niepokojem patrzymy na pogode i odliczamy dni do startu. Tenze przewidziany jest na drugi tydzien maja. Trzymam kciuki, zeby sie udalo.

    A ku pamieci bede wrzucac sobie inspiracje. Przydadza sie, jak zaczniemy wymyslac wnetrza.

    Na poczatek wnetrza domku, ktory nie tylko jest piekny w srodku, ale ...
Strona 1 z 6