dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar Alejandro
    Zasobnik wymienion już ! Przyjechali serwisanci i wkręcili nowy. Oczywiście najpierw odkręcili stary Teraz już można wzniecać ogień
  2. Avatar Alejandro
    Cytat Napisał fioletowafiolka
    i to czy gres ten wytrzyma dwa samochody - mamy garaż dwustanowiskowy. Pomocy !!! nigdzie nie znalazłam informacji czy grubość gresu treviso jest odpowiednia do garażu
    Aha - odniosę się jeszcze do ilości samochodów w garażu - mamy garaż dwustanowiskowy - czy gres wytrzyma dwa samochody ? Pod jakim względem ?
  3. Avatar Alejandro
    Cytat Napisał fioletowafiolka
    Witam Cię serdecznie, jak się sprawuje gres treviso w garażu? My cały czas wahamy się nad jego położeniem, ze względu na klasę ścieralności (III) no i to czy gres ten wytrzyma dwa samochody - mamy garaż dwustanowiskowy. Pomocy !!! nigdzie nie znalazłam informacji czy grubość gresu treviso jest odpowiednia do garażu
    Droga Fiolko,
    jak na razie to jeszcze nie wjechaliśmy samochodem do garażu. Póki co, od dwóch miesięcy wykorzystujemy nasz garaż jako składowisko materiałów budowlanych, a także miejsce gdzie w którym kafelkarze docinają łazienkowe i salonowe płytki. Przy tej operacji jest syfu i pyłu co niemiara. Ostatnio odkurzałem kafelki odkurzaczem z plastikową końcówką - nie zostawił żadnych śladów i zarysowań. Zaletą tego gresu jest gładka ( ale nie połyskowa ) powierzchnia, co przy cenie ok. 20zł/m2 pozwala mi stwierdzić że te płytki to był dobry wybór. Kafelkarze też nie narzekali - płytki w miarę proste, obyło się bez odrzutów. Bralismy pod uwagę inne propozycje rynkowe - ale gresy w przedziale - 12-16 zł, zazwyczaj są nieszkliwione i nieimpregnowane. Inne gresy w okolicach 20 zł są szkliwione, ale mają chropowatą powierzchnię - czyli gorzej z utrzymaniem czystości.
    Jak wspominałem, płytki ścielą naszą podłogę od dwóch miesięcy, więc czas pokaże czy to dobry wybór.
    Jedynym problemem jest to, że Treviso to seria dostępna tylko w Leroy Merlin, czyli nie porównasz cen i zbytnio się nie potargujesz.
    Aha - jeżeli wierzyć opisowi w markecie - to polski wyrób ( nie "czajna" ).
  4. Avatar fioletowafiolka
    Witam Cię serdecznie, jak się sprawuje gres treviso w garażu? My cały czas wahamy się nad jego położeniem, ze względu na klasę ścieralności (III) no i to czy gres ten wytrzyma dwa samochody - mamy garaż dwustanowiskowy. Pomocy !!! nigdzie nie znalazłam informacji czy grubość gresu treviso jest odpowiednia do garażu
  5. Avatar mariuszkielce
    Witam.Proszę o kontakt z serwisem firmy DEFRO .Zbiornik na pewno zostanie wymieniony na nowy.Zawsze może Pan zadzwonić do mnie pod nr.663664427 postaram się pomóc .Pozdrawiam.Mariusz
  6. Avatar zbieramy opinie
    Prosimy o dodanie opinii o swoich oknach, drzwiach, bramie garażowej na www.ocenio.pl
    Wystawiając opinię pomożesz innym w podjęciu właściwej decyzji.
    Zajmie Ci to tylko 2 minuty.
    Dziękujemy
  7. Avatar Alejandro
    Cytat Napisał Loraq12
    my zaczelismy w marcu,ale potem przyszla zima , plan jest aby wprowadzic sie na swieta tego roku

    W listopadzie miała przyjść ekipa od tynków, ale akurat jak mieli przyjść to chwyciły już spore mrozy. Nie było tynków, to nie można było robić bramy garażowej. Nie było bramy, nie można było grzać w środku i robić reszty. Krótko mówiąc - zatrzymaliśmy się na jakieś 3 miesiące z pracami. Jak to powiedział "Siara" : "...i cały misterny plan w pi...u"
    Życzę pomyślnej pogody
  8. Avatar Loraq12
    my zaczelismy w marcu,ale potem przyszla zima , plan jest aby wprowadzic sie na swieta tego roku
  9. Avatar alusia1974
    No brawo!
  10. Avatar Alejandro
    Jeszcze mam dwie takie bele na ziemii. Chciałem je trochę przestawić, ale "no way". Może "gdybym był młotkowym i z młotkiem w fabryce szalał"...
  11. Avatar alusia1974
    U mnie podobnie,troche wiecej wiezby polozonej(tez zielona).No,belka spora,az boje sie spytac ile wazyla!Na pewno golymi rekoma nie postawiona mimo rak drwali
  12. Avatar lucka6
    Fajnie wyglada Jak patrzę na Twoją budowę to wydaje mi się że u nas taki stan był wieki temu, a to wlasciwie dopiero rok....

    Powodzenia!!
  13. Avatar Mona7
    Oj jak już mury zaczną rosnąć to wszystko zaczyna dziać się błyskawicznie i już widać swój domek
  14. Avatar Alejandro
    Cytat Napisał marzenka i mariusz g
    bardzo ładny domek, prosty a zarazem zachwyca swoja funkcjonalnoscia
    Dzięki za komentarz. Zastanawialiśmy się poważnie nad wybudowaniem garaży osobno, ale zwartą zabudowę jest łatwiej ogrzać. No i zimą...hop do ciepłego auta
  15. Avatar Alejandro
    Cytat Napisał Mona7
    Witaj w gronie budomaniaków Domek bardzo mi się podoba prosty, funkcjonalny a przy tym po prostu bardzo łądny Powodzenia
    Dom jest bez stylistycznych fajerwerków, ale ma być wygodny i praktyczny. Pomieszczenia nad garażami są na razie strychami, ale w przyszłośći je zaadoptujemy. Może stół do bilarda ? ))
  16. Avatar marzenka i mariusz g
    bardzo ładny domek, prosty a zarazem zachwyca swoja funkcjonalnoscia
  17. Avatar Mona7
    Witaj w gronie budomaniaków Domek bardzo mi się podoba prosty, funkcjonalny a przy tym po prostu bardzo łądny Powodzenia