dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Alejandro

  1. Wirtualna łazienka ;-)

    Technika idzie do przodu, chyba nawet szybciej niż wykańczanie ( wykończanie ? ) naszej hacjendy. Jeżeli wierzyć naszym fachowcom, duetowi Paolo e Marco, wkrótce wezmą się za stworzenie naszej łazienki. Przyjemnego miejsca do zażywania kąpieli, mycia rąk i tej czynności po której ręce powinno się bezwzględnie myć. Tej czynności, w czasie bardzo wielu ludzi lubi czytać, snuć przemyślenia i planować detale planu opanowania świata
    Technika umożliwiła stworzenie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: wizualizacja, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Łączność z NASA ;-)

    Kto ma w domu władzę ? Ten kto ma pilota. Do czego ten pilot ? Do telewizora. Skąd telewizor ma sygnał ? Z anteny.
    Ostatnio zainstalowałem anteny. Proces rozpoczął się wcześnie, bo juz na etapie robienia dachu, powiedziałem dekarzom, żeby zainstalowali dachówkę wentylacyjną i pod nią zrobili dziurę w deskowaniu, tak aby można było swobodnie przepuścić kable. Rozważałem też użycie do tego celu dachówki "do solarów", ale ta z kolei była o wiele droższa ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: anteny, dvbt, maszt, telewizja, uchwyt kominowy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Ciepło, ciepło...

    Trochę kiepską sobie wybrałem porę na publikację tego postu. Za oknem upał, a mi się chce pisać o piecu. Skoro pojawiły się kafelki w kotłowni, to można było kontynuować wyposażanie kotłowni.

    Oczywiście w oczy rzuca się piec:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN0364.jpg
Wyświetleń:	204
Rozmiar:	90,5 KB
ID:	203155


    Ze ściany spogląda na niego swym jednym okiem kolega bojler :
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN0369.jpg
Wyświetleń:	164
Rozmiar:	86,6 KB
ID:	203156

    Na strychu znajduje się jeszcze zbiornik wyrównawczy :
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN0372.jpg
Wyświetleń:	152
Rozmiar:	97,2 KB
ID:	203157 ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: defro, kotłownia, piec Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Poddasze...

    Mój drogi dzienniczku! Dawno się tu nic nie działo, ale za to na budowie sporo. Rozpoczęlismy zabudowę poddasza płytami g-k, izolację wełną mineralną itp.
    Prace postepują powoli, aczkolwiek systematycznie. Ekipa jest jak Jacek Krzynówek : cały czas do przodu

    Najpierw kładziemy wełnę mineralną:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6175.jpg
Wyświetleń:	139
Rozmiar:	93,3 KB
ID:	200519


    Robimy stelaże:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6186.jpg
Wyświetleń:	134
Rozmiar:	86,8 KB
ID:	200520

    Robimy resztę:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6204.jpg
Wyświetleń:	130
Rozmiar:	99,2 KB
ID:	200521 ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: kartongipsy, poddasze, wełna mineralna Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Rock'n'roll !

    Tytuł postu nie jest przypadkowy. Wiele zespołów rockowych miało swe początki w garażu, gdzie działy się próby etc. Prace wykończeniowe zaczęliśmy od "garażówki", czyli wykończenia garażu. Właśnie... kiedyś "garażówka" to był konkurs dla młodych zespołów, teraz używa się tego słowa w odniesieniu do wyprzedaży gratów z domu. Nadałem "garażówce" nowe znaczenie : prace wykończeniowe garażu. Spędziliśmy mnóstwo czasu na dyskusjach, ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: garaż, gres, kotłownia, treviso Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 2 z 8