dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

maksiu

  1. Dziennik Maksia

    Pierwsze połączenie internetowe z przyszłego, nowego domu już za mną, iplus działa, a oto dowód

  2. Dziennik Maksia

    29 wrzesień 2007

    Nadeszła wiekopomna chwila, od dziś mam zrobione wylewki. A zaczęło się to tak:
    przyjechałem na budowę przed siódmą rano, pogoda paskudna siąpi mżawka i tak ma być cały dzień, ale nic to. Ekipa wylewkarzy ma się stawić na budowie po ósmej. W pół do ósmej przyjeżdża cement, zostaje ułożony obok piasku, po jego prawej stronie, logistyka działa perfekcyjnie. Chwilę po niej pojawia się na budowie instalator, a kilka minut później przyjeżdża ...
  3. Dziennik Maksia

    26 wrzesień 2007

    Ta kotłownia nie dawała mi spokoju, postanowiłem wziąć sobie w pracy wolny dzień żebym na pewno skończył rozkładać tam styropian. Jeszcze przed południem wpadł na godzinkę instalator dokończyć jakieś tam drobnostki, po czym stwierdził że robota skończona. No cóż skoro skończona to skończona, trzeba będzie się rozliczyć. Próby ciśnieniowe też były już wcześniej zrobione, wszystko w porządku.
    No a ja zabrałem się za tą nieszczęsną ...
  4. Dziennik Maksia

    25 wrzesień 2007

    Zgodnie z wczorajszym zapewnieniem dziś rozkładano podłogówkę na dole w korytarzu i w wiatrołapie. Jak tak się popatrzy to nawet ładnie to wygląda. W kotłowni rurek jeszcze więcej, jutro chce rozkładać tak styropian, ale na sam widok dostaje gęsiej skórki, oj będzie to duże wyzwanie.

    link do zdjęć - 25 wrzesień 2007
  5. Dziennik Maksia

    24 wrzesień 2007

    W poniedziałe zabrano się za rurki od ogrzewania podłogowego w łazienkach, zarówno na poddaszu jak i na parterze. W tej na dole to rurek jak na lekarstwo, dosłownie kilka metrów. W górnej trochę więcej metrów. Jak wychodziłem to układali jeszcze styropian w korytarzu na dole, jutro będą rozkładać tam podłogówkę.


    link do zdjęć - 24 wrzesień 2007
Strona 11 z 77