dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar maciek_jedlicze
    Nie jestem wylewny to może zdjęcia odzwierciedlą to co zostało zrobione na urlopie w polsce.
    Updated 22-01-2013 at 23:14 by maciek_jedlicze
  2. Avatar maciek_jedlicze
    drzwi tarasowe
  3. Avatar maciek_jedlicze
    wykusz od srodka
    i

    i
    drzw balkonowe nad wykuszem
  4. Avatar maciek_jedlicze



    nad garażem
  5. Avatar maciek_jedlicze


    i tu są te drzwi
  6. Avatar maciek_jedlicze
    widzicie to okno na dole po prawej stronie ma byc odbiciem tego okna co jest w kuchni
  7. Avatar maciek_jedlicze


    Na pierwszy ogień
  8. Avatar maciek_jedlicze
    Wczoraj przyjechała ekipa do montowania okien super … nie zamontowali jednego okna bo zapomnieli czy cos tam i we wtorek przyjadą, a druga sprawa okno w pralni zamienili z oknem które miało być w biurze;/ żona ma tego dopilnować żeby zamienili. Okna to już fajna sprawa wtedy domek nabiera rumieńców. Jedynie czuje niedosyt z drzwiami balkonowymi od strony rodziców. Tu chyba przesadziłem trochę z tym małym okienkiem są za wąskie. Może wy coś powiecie?? żona mówiła że jej się podoba w rzeczywistości lepiej wygląda niż na zdjęciu.
  9. Avatar maciek_jedlicze


  10. Avatar maciek_jedlicze




  11. Avatar maciek_jedlicze

  12. Avatar maciek_jedlicze

    Widać obniżony teren aż dotąd sięga podjazd. Na podjazd wysypie kliniec a potem kostka. Taras planuje zrobić na betonowych słupkach a na to egzotyczne deski.
  13. Avatar maciek_jedlicze

    Jedynie ta rura od gazu nam tu przeszkadza . Mam w przyszłości mieć gaz ale robiąc nowe plany i nowy przyłącz to koszt ok 1800 zł (coś mi się tak obiło o uszy jak byłem pytać w gazownictwie). Mam w planie tu gdzie ta rura stoi zrobić jakieś „cudo z kwiatami” żeby tą rurę zakryło i wtedy od tej rury do domu doprowadzić legalnie gazik
  14. Avatar maciek_jedlicze
    Fotki żonka przesłała wiec jak obiecałem wrzucam :]
  15. Avatar maciek_jedlicze
    Właśnie się dowiedziałem że „pan koparka” przyjechał i równa teren. Sam jestem ciekawy jak to wygląda jak żona prześle fotki to od razu wrzucę.
  16. Avatar maciek_jedlicze
    Dach
    Fajna sprawa jak już jest na swoim miejscu. Z więźbą dachową nie miałem problemów. Ekipa do dachu ta sama co od fundamentów i szalunków pan Piotrek. Cena uzgodniona na 4 tys w tym więźba deskowanie i papowanie metrów 200m2. W tym czasie ja zabrałem się za murowanie ścianek działowych na dole. Na ten zabieg miałem niecały tydzień do tego doszedł jeszcze komin do pieca CO na kominek nie starczyło czasu i pustaków bo jak się okazało dowieźli mi pustaki do złego komina. Powiem tak nie kupujcie pustaków wentylacyjnych tych pomarańczowych murują kląłem jak szewc każdy pustak wykrzywiony w inną stronę ok wiem że potem przyjdzie tynk a na górze styropian i to wszystko zakryje ale czas murowania się wydłuża no i zdrowie szarpane wiem wiem chciałem zaoszczędzić kasy bo taki pustaczek to 3x mniej kosztuje. A po drugie taki krzywy komin z pustaków musiałem szybko obrobić nad dachem bo wyglądało to jak by pijany murarz murował
    Drugi komin skończył już mój tata bo już musiałem wyjechać. Ekipa w tym czasie deskowała papowała. Na dach poszło mi 256m2 papy Młody Werner 4,7mm gr termo zgrzewalnej.

    W następny tydzień firma ma przyjechać i wstawiać okna ;d<jupi> ciekawe czy nie będzie jakiś niespodzianek ??? . Okna standardowe 5 komorowe 3 szybowe kolor biały.
    Pan od bramy garażowej dopiero w grudniu przyjedzie zamontować ciekawi mnie czemu tak długo trzeba czekać na tą bramę?? Brama została zamówiona 3 tygodnie
  17. Avatar maciek_jedlicze
  18. Avatar maciek_jedlicze
    Hmmm wykusz trochę taki olbrzymi wyszedł;/ a zwłaszcza ten daszek nad nim;/ może zmieni to wygląd jak się ociepli

  19. Avatar maciek_jedlicze

  20. Avatar maciek_jedlicze
    BHp pracy
Strona 1 z 5