dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

swiattt

  1. G e o d e t a

    05-09-2012Mąż dogadał się, że dziś przywiozą deski 3m, bo 2m już mieliśmy wcześniej oraz stal do 10:00, dlatego że o 10:00 wkraczają geodeci. Mamy wąską działkę i nie chcieliśmy, żeby nam słupków poniszczyły ich sprzęty. Deski zostały dowiezione na czas, tylko gość zrzucił je w niezbyt dogodnym miejscu, teraz pytanie gdzie i jak zrzucą stal-2,5tony, bo niestety panowie nie zjawili się przez cały dzień.. Geodeci zaczęli wytyczać teren, ale nic im się nie zgadzało, ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	100,0 KB
ID:	135203  
  2. K o p a r k a po raz drugi ;)

    04-09-2012
    Poprosiliśmy, żeby nasz kopacz przyjechał jeszcze raz przed wykopem właściwym, aby uporządkować to co nie zostało zrobione. W sobotę będzie miał i tak dużo roboty, będzie majster i nie wiadomo czy byłby czas na to. Przyjechał o 17:00, kopał do 18:00 skasował kolejną stówkę. Przypadkowo dowiedzieliśmy się, że dla naszego kolegi powiedział, że mu wykopie za 90zł, dla nas się niestety nie udało stargować, ale dychę nam spuścił tym razem, czyli ta godzina ...
  3. K o p a r k a

    30-08-2012
    Wjeżdża koparka. Zdejmuje warstwę humusu. Kasuje 300 zł. 2h 40min – gość policzył w zaokrągleniu do 3h.. Gdybyśmy wiedzieli, że tak zrobi, poprosilibyśmy go żeby zdjął korzenie drzewek z lewej strony działki, mu to by zajęło 10min i mielibyśmy konkretny porządek, ale że kasy w portwelu było na 2h plus mały zapas, mieliśmy się nadzieje wyrobić. Ku naszemu zaskoczeniu nie wyrobiliśmy się..Ma kopać dalszą część 08-09-2012. Oczywiście znowu się termin ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	98,6 KB
ID:	135199   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	100,7 KB
ID:	135201  
  4. Nasz przyszły domek :)

    Witajcie,
    Marzenia o budowie domku mieliśmy już od paru lat. Działkę mąż miał, został problem z pieniążkami i wyliczenia w ciągu ilu lat moglibyśmy zamieszkać w naszym domku. Niestety 75% naszej rodziny skutecznie odradzało nam te decyzję. Ja przez całe moje życie mieszkałam w domku jednorodzinnym z rodzicami, nie wyobrażałam sobie żebym musiała zamknąć się w bloku.. Ponadto mój mąż, gdy po ślubie wprowadziliśmy się do bardzo starej, może i 100 letniej chałupki ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	S1590001.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	135192