dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

baba na budowie

  1. Budowanie w krecikowej krainie

    Dostaliśmy propozycje projektów od naszych projektantów.
    Domek B jest według mnie za duzy i mniej ustawny. Natomiast domek A przypadł mi do gustu, wprowadzam tylko małe zmiany korekcyjne. Najwiekszy problem jest taki, że w piwnicy wychodzi mi garaz na 1 samochod :( Moze zrobimy to samo co forumowicz adiqq i dostawimy garaz z boku. No ale musimy sie powaznie zastanowic, trwa burza mozgow. :roll:
    Jak sie naucze wklejac zdjecia albo kogos uprosze coby wkleił, to sie pojawią ...
  2. Budowanie w krecikowej krainie

    W naszym życiu następuje poważna zmiana 8) :P :P :P Wyglada na to, że przybędzie nam inwestor :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

    Zaczynam szukac ekip na 2010 rok. Znalazłam jakies na chybił trafil na necie i wyslalam zapytanie. Jedni i odpisali, ze koszt budowy stanu surowego to ok. 500 zł za m2. Ale jak czytam, ile inni dali za robocizne to cena jest daleko przesadzona. Chyba nie bedzie lekko :-?
  3. Budowanie w krecikowej krainie

    Są powazne nowosci budowlane;) Mamy skrzynke z pradem :D Taka na stale, z ktorej ciagnie sie potem prad do domu. Forumowicze cos tu pisza o jakims pradzie tymczasowym czy budowlanym. Zupelnie nie rozumiem o co chodzi, tutaj wszyscy maja juz takie skrzynki "na stale".

    Nasza projektantka juz wyzdrowiala i w niedziele mielismy spotkanie na naszej dzialce. Działka jest w polowie budowlana a w polowie nie. Na tej szerokosci budowlanej, ok 20m spad mamy 2, 70m.
    ...
  4. Budowanie w krecikowej krainie

    Prace około budowlane posuwają sie powoli. W poniedzialek skakalismy z mezem po dzialce wytyczajac miejsce na skrzynke z pradem. Ma juz za chwile byc. Co najwazniejsze jestesmy od slupa mniej niz 50m i CEZ zrobi nam to za darmo :P :P
    Niestety nie mamy jeszcze projektu domku, bo nasza projektantka wyladowala w szpitalu :( Ale z tego co wiem, to wraca juz do zdrowia i mysle, ze na jesieni bedziemy sie cieszyc projektem.
    Wiem juz tez, ze nie musimy sie bac radanu. Z woda tez nie jest ...
  5. Budowanie w krecikowej krainie

    Jakiś tydzień temu zarysowały się na horyzoncie czarne hmury. pojechaliśmy na działkę i zauważyliśmy, że jak sąsiadka tylko wbiła łopatę to powstało małe jeziorko. Postanowiliśmy więc zrobić ekspertyzę. Pan znawca od wody i pierwiastków promieniotwórczych stwierdził, ze sąsiadka trafiła na żyłę. Ponoć piwnicę możemy spokojnie budować. Za jakiś czas mamy od niego dostac pełną ekspertyzę i mapkę.

    Póki co robimy sobie "romantyczne" wycieczki ...
Strona 2 z 8