dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

baba na budowie

  1. Budowanie w krecikowej krainie

    Dzis do projektanta. Czuje sie gorzej niz przed egzaminem jakims. Cały czas sie zastanawiam czy nie za duzy ten dom. Całkowitej (liczac po podłodze) wychodzi ok 150-160 m2 plus piwnica. Jednak jak przegladalam projekty profesjonalistów, to spora czesc domow tez taka powierzchnie ma.

    W moich wyobrazeniach domek ma byc bardzo podobny do tego nizej. Jednak kuchnie chyba dam od strony ogrodu, zeby mozna bylo wyjsc na taras bezposrednio.
    http://www.rensch-haus.com/Fertighau..._Barcelona/361 ...
  2. Budowanie w krecikowej krainie

    U nas papierologia i papierologia... :roll: jutro idziemy do naszego projektanta. Poki co spedzamy romantyczne wieczory nad katalogami i kombinujemy jak ma wygladac nasz wymarzony domek. :roll: :lol:

    Zastanawiamy sie także nad ogordem. W okolicy były dni ogrodów otwartych więc skwapliwie powsciubialismy nosa. Przy okazji jestem bogatsza o kilka roslinek. Bylismy u Pudełków (specjalisci od rododendronów i azalii) oraz Kapiasów.

    Pastwo Kapiasowie mają ogród ...
  3. Budowanie w krecikowej krainie

    Mój mąż znowu walczy zchoróbskiem :x :-? epidemia grypy am sie dobrze :cry: :cry: :x
    Bylismy jednak u projektantów i generalnie za projekt sobie zycza niecałe 6 tys. Projekt indywidualny, ale elektrykę i świadectwo energetyczne robi moj maz. Co do wyglądu domku klamka już raczej zapadła, ale nie ejsteśmy jeszcze zdecydowani co do wszystkich spraw technicznych. Najgorzej się ejst zdecydować co do systemu ogrzewania. Maz mowi o kominku z płaszczem wodnym i solarach. Ja jestem ...
  4. Budowanie w krecikowej krainie

    Niestety zostaliśmy z mężem zwaleni dość konkretnie choróbskiem. Z tego powodu nie byliśmy jeszcze u naszych projektantów. To nie znaczy jednak, ze temat domek nie jest tematem ważnym i przewijajacym się :wink:
    Dowiedzieliśmy się z telewizji, że 1 kwietnia ma być ogłoszony program dofinansowania budownictwa ekologicznego. Beda dofinansowywac domki energooszczedne, pasywne, remonty starych domow, jeśli przyczyni sie to do ochrony srodowiska. Bardzo czekamy na ten program, ...
  5. Budowanie w krecikowej krainie

    Za tydzień spotkanie z budowlańcem - architektem. Mąż spokojnie ogląda TV a ja od południa zwalona choróbskiem bazgrzę projekt domku. Doszłam do wniosku, ze chyba każdy powinien robić co umie :wink:
    Narysowałam wymarzony domek i wyszedł mi troche za duzy. Tak mi się przynajmniej wydaje. Parter liczac po podłodze ma 91m2 :o :o :o
    Projektuje mając pewne ograniczenie. Przede wszytskim musi się zmieścić komoda i stól z krzesłami po przodkach. Mierzylam i mierzylam ...
Strona 3 z 8