dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

baba na budowie

  1. Dziennik krecików

    Pomarudzę jeszcze o działce. Naszły mnie wątpliwości, że jak sie bede budować to mnie okradną. Zastanawiam sie czy nie wyłożyć więcej kaski i nie kupić działki na zamkniętym osiedlu. Oczywiście taka działka byłaby mniejsza i droższa niż ta planowana 30-40 km za miastem. No i to jednak nie ten sam urok co w okolicy drzew i łąk :roll:
  2. Dziennik krecików

    Działki oczywiście szukam poza miastem. Tylko, że ja mieszkam w 13 aglomeracji świata i trochę sie zastanawiam gdzie to poza jest. Śmieszy mnie jak ktoś mówi, że 20 km to daleko. Ja jak przejade 20 km to z każdej srony mam wciąż miasto. Działka będzie więc pewnie 30-40 km. Ale oprócz molochu, który dla mnie jest centrum wszechświata, mamy chyba najlepsze drogi w Polsce i działające autostrady. Działki szukam wzdłuż autostrady, wzdłuż A1, wzdłuż drogi na Ustroń, no i ...
  3. Dziennik krecików

    Działki dopiero szukam. Kupiona będzie częsciowo na kredyt. Jak będzie działka i wszytskie papierki to mam zamiar sprzedać mieszkanie i sfinansowac z tego poważna częsć budowy (jak poważna to będzie zależeć jak dobrze uda mi sie wcisnąc komus mieszkanie ;) ) W międzyczasie spłacić kredyt na dizałkę. Działka nie może kosztować 100 tys., górny pułap to według mnie 50 tys. No wiec jak już bede szczesliwa posidaczka działki i kilku kamiorów na niej to mam zamiar wziąć kolejny ...
  4. Dziennik krecików

    To chyba nie będzie dziennik. Prędzej miesięcznik :roll: Mam wątpliwości, czy powinnam zaczynać pisanie... i czy uda mi sie dokończyć ten dziennik?? Czy będę mogła napisać: "wprowadziłam się, jestem szczesliwa. Pisze do Was te słowa z własnego tarasu :P "
    Jestem samotną babką, która nie za bardzo lubi mieszkać w mrówkowcu z klatką schodową jak z najgorszego horroru. Mam ładne mieszkanie, ale jakoś nie czuję sie tam dobrze. Chcę mieć włąsny ogróde, ...
Strona 8 z 8