dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nie możemy kochać domu, który nie ma swego oblicza i w którym kroki są pozbawione sensu.

  1. zaczynamy :)

    - 26-02-2013 - 19:41 (Nie możemy kochać domu, który nie ma swego oblicza i w którym kroki są pozbawione sensu.)
    Dzisiaj ekipa weszła na działkę, mieli sobie zorganizować plac budowy. Przyjechałem z pracy a zbrojenie poskręcane, humus ściągnięty, chłopakom chyba zima dała się we znaki, że się tak do roboty zerwali. Oby pogoda sprzyjała bo wiadomo, że okres taki, że trudno o pewne warunki atmosferyczne. Kiedyś trzeba było zacząć
  2. Po spotkaniu z wykonawcą

    - 09-02-2013 - 18:54 (Nie możemy kochać domu, który nie ma swego oblicza i w którym kroki są pozbawione sensu.)
    Dzisiaj był u nas wykonawca sso, omówiliśmy kwestię materiałów za fundament i termin rozpoczęcia prac. Jako, że ziemia rozmarznięta i mrozów nie ma, chce w przyszłym tygodniu humus ściągać. Ale nie wiem czy z tego coś będzie, bo zima nie powiedziała ostatniego słowa.
  3. Mamy prąd :D

    - 02-02-2013 - 13:05 (Nie możemy kochać domu, który nie ma swego oblicza i w którym kroki są pozbawione sensu.)
    Domu jeszcze ani widu ani słychu a na działce już dumnie stoi skrzynka i podłączyli prąd Dzisiaj zauważyłem przypadkiem, że kawałek siatki wycięty i jakiś biały obiekt stoi, poszedłem więc na ogród i miła niespodzianka
  4. Ekipy wybrane :)

    - 27-01-2013 - 09:56 (Nie możemy kochać domu, który nie ma swego oblicza i w którym kroki są pozbawione sensu.)
    Udało się skompletować skład budowlany dla stanu SSZ. SSO wybudują chłopaki z Oławy za 31 tys zł (w cenie geodeta, koparka, stemple pod strop), dachem zajmą się znajomi dekarze z Sieradza za 9 tys zł, więc w sumie wyjdzie 40 tys zł za SSZ, co uważam za niezłą cenę jak na powiat wrocławski. Teraz tylko czekać lepszej pogody i decyzji kredytowej
  5. Bloczki Solbet kupione

    - 19-01-2013 - 08:30 (Nie możemy kochać domu, który nie ma swego oblicza i w którym kroki są pozbawione sensu.)
    I tak oto zaopatrzyliśmy się już w bloczki z Solbetu 24x24x59 klasa 600 za 7 zł bloczek na pióro-wpust. Wyszło coś 10800 zł z transportem i rozładunkiem.
Strona 2 z 4