dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Robin2

  1. Dziennik Robina

    Niedziela, 6 maja

    ścianki rosną a ręce od dźwigania płyt g-k jakby też troche urosły ;)
    Dobrze, że miałem kilka osób do pomocy- wpadła Beata i razem z małzonką podawały mi te plyty do góry a ja odbierałem je i wciągałem na piętro. A następnego dnia- Tomasz z Jolą- też zabrali sie dziarsko do pracy i w efekcie mam na poddaszu zapas plyt na najbliższy tydzień ;)

    A robota posuwa się całkiem nieźle tylko za każdym razem, gdy wiercę otwór ...
  2. Dziennik Robina

    Wtorek, 1 maja.

    Święto Pracy uczciłem pracą- najpierw na budowie, potem u znajomych- wspólnie układaliśmy panele podłogowe a potem znowu na budowie (efekt - poniżej). Stawianie ścianek działowych jest trochę marudne bo dużo czasu zajmuje wymierzanie, przymierzanie i inne ...anie. A potem- sama radocha podziwiac to, co wyrosło ;)



    ...
  3. Dziennik Robina

    ojoj! Znowu trzy dni przerwy w pisaniu...

    Poniedziałek, 30.04

    Długi weekend się zaczął w sobotę a ja dziś jak głupi poleciałem na pół dnia do pracy :( No ale obiecałem cos załatwic swojemu klientowi a nie lubię robic z gęby cholewy. A południu- na budowe, stawiac ścianki ;)

    Ja tu sobie pracuję a do mojej żony przyszedł gach- niby pod pretekstem obejrzenia projektów ale popatrzcie tylko na minę małzonki- wpatrzona w niego jak w ...
  4. Dziennik Robina

    Piatek, 27 kwietnia

    trochę sie zagapiłem i przez trzy dni niczego nie pisałem ale to przez pracę- końcówki miesiąca sa zawsze trochę bardziej nerwowe...

    Dziś miałem przyjemnośc spotkać sie z kolejnym Forumowiczem- długim rufusem. Ba! Obejrzałem nawet jego posiadłość i musze przyznać, że pozazdrościłem mu fajnych rozwiązań technicznych...
    Nic to, mój następny dom będzie bardziej przemyślany ;)

    Rufus- gratuluję!

    A u ...
  5. Dziennik Robina

    No tak,
    spotkanie z człowiekiem od schodów- odbyte. Sympatyczny, starszy pan, w poblizu wybudował dom jego syn, więc jakby to trochę krajan ;)
    popatrzył, policzył i za całość (schody, spocznik, balustradka na pietrze) policzył około 6 tys. Materiał- jesion.
    Jak sądzicie- dobra cena?

    O drzwiach- cholerka, zapomniałem... Wrrr....

    Styropian- kupiony, 3760 poszłoooooooo...

    A ekipa od dociepleń- sama się znalazła. Zadzwonili ...
Strona 11 z 25