dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Robin2

  1. Dziennik Robina

    Sobota, 20 października

    korzystam z dostępu do netu w czasie wizyty u przyjaciół ;)

    Mieszkamy aż miło. Palimy w piecu a czasami w kominku. Mimo opalania drewnem- nie mamy problemu z utrzymaniem temperatury w domu. Po południu zona rozpala w piecu na jakieś dwie godziny i to wystarczy, żeby przez całą noc było cieplutko i był odpowiedni zapas ciepłej wody aż do rana.
    Pomysł z buforem ciepła był znakomity.

    Ciągle jeszcze nie skończyłem ...
  2. Dziennik Robina

    Uuuu lala...

    ale przerwa...

    czwartek, 18 października.

    Mieszkamy!
    mieszkamy!
    mieszkamy!


    jest znakomicie, lepiej ale i zupełnie inaczej...

    chyba musze zrobic jakis rachunek sumienia i opisac wszystko ale to chyba jeszcze za wczesnie, za bardzo jestem naładowany emocjami więc będzie to zbyt pozytywne ;)
    Nie mam jeszcze dostepu do netu, nie robie zdjęć i nie wklejam a przecież powinienem ...
  3. Dziennik Robina

    Piatek, 28 wrzesnia

    Pamiętny dzień, bo dziś stałem się kimś, kogo kiedys milicja okreslała kryptonimem BOMZ (czyli bez określonego miejsca zamieszkania)- wymeldowałem się z dotychczasowego miejsca a nie mogę się jeszcze zameldować w domu- ot taka forma bezdomności ;)

    Zrzuciłem też z pleców narośl w postaci Administracji Spółdzielni Mieszkaniowej "Bacieczki"- przestałem byc jej członkiem i odebrałem nawet mój wkład członkowski w wysokości... ...
  4. Dziennik Robina

    Czwartek, 28 wrzesnia.

    Ale tempo, ledwo zipię...

    Jeszcze dwa dni, jutro napiszę co się zmieniło
  5. Dziennik Robina

    Poniedziałek, 24 wrzesnia...

    A taki miałem misterny plan, prawie jak Shrekus... Miałem się wprowadzić w piątek-sobotę ale niestety, złapalem jakies swiństwo (nie, nie... nic z "tych" rzeczy, po prostu przeziębienie albo grypa...)
    Wygląda na to, że muszę spędzić dzien- dwa w łóżeczku.

    Tymczasem na budowie- praca wre. W sobotę gościliśmy RobSto z małżonką, czekaliśmy na Shrekusa (miał się uczyć układania paneli) oraz na Urszullę- ...
Strona 2 z 25