dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Robin2

  1. Dziennik Robina

    Rodzina siedzi i oglada jakis serial (ale nie brazylijski :) ) więc wykorzystam okazję i napisze jeszcze parę słów. Moja przygoda z domem zaczeła się właściwie zaraz po urodzeniu, aż do pełnoletniości mieszkałem z rodzicami w spokojnej cześci Białegostoku. Sielanka trwała do chwili, gdy miasto zdecydowało się powiekszyć sypialnię i zbudowało tam bloki. Stracilismy dom i wylądowaliśmy na jakimś nowym osiedlu, gdzie nogi grzęzły w glinie i nie było ogrodu... Dobrze, że ...
  2. Dziennik Robina

    W poniedziałek 21.11 odbieram podpisane dokumenty informujące o podziale działki (czytaj- wyodrębnieniu mojej działki) i nadaniu jej nowego numeru. Przy okazji wyszło na jaw, że mapa główna w Urzędzie Wojewódzkim jest niekompletna i zawiera błędy, geodeta jeszcze raz musi jechać w teren i dokonac jakichś poprawek. Dobrze, że teraz a nie w momencie składania wniosku o wydanie pozwolenia na budowę...
    Własciwie, wybralismy juz projekt, to coś na kształt tego: http://www.archipelag.pl/domek.php?K...500&ProjID=368 ...
  3. Dziennik Robina

    Ha! A więc czas zaczać. Obiecałem sobie, że gdy wreszcie coś na poważnie ruszy w naszych planach - zacznę to notowac.

    Dzis (11.11.2005) w dniu moich urodzin, odezwała się geodetka. Dokonała pomiarów działki, oznaczyła punkty graniczne, ustaliła sprawę z sasiadem i przygotowała papiery w celu podziału działki. Obiecała też, ze za cztery- piec dni działka będzie formalnie wydzielona i zostanie nadany jej nowy numer. Wtedy- notariusz, opłata itp...

    ...
Strona 25 z 25