dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

_Beti_

  1. dziennik Beti

    tynkarze tynkowali cały tydzień
    były problemy, juz na samym początku :x
    ponieważ okazało się że w naszym piasku kopanym, przywiezionym z Bóg wie skąd, chwalonym nie miłosiernie przez tynkarza, są drobniutkie okrąglutkie kamyczki :o :evil:
    które przy ostatniej warstwie tynkowania i zacieraniu pięknie rysują powierzchnie :(
    Jak zobaczyłam to wieczorem to myślałam ze..#^!* ale
    po przemyśleniu sprawy postanowiliśmy przesiewać piasek na ostatnią ...
  2. dziennik Beti

    w Poniedziałek została dokończona wylewka w przedpokoju
    Mirek jak zwykle dopuścił znów jakieś kabel :o zwariował juz chyba :roll:
    a co leprze to w ostatniej chwili zdecydował sie jednak zrobić układ otwarty od centralnego ogrzewania, nie wiem co wreszcie wpłynęło na jego decyzje :roll:
    litera prawa :lol:
    czy bezpieczeństwo 8)
    czy po prostu zdrowy rozsądek :)
    ale stanęło na tym że jeszcze w środę ( przed dzisiejsza wizytą tynkarza) ...
  3. dziennik Beti

    targi zaliczone
    oglądaliśmy 4 piece:
    DEFRO 19kW 7,500zł,
    hef 25kW 8,900zł
    seko 12-17kW 6405zł, 20-25kW 6825zł
    R-ECO (korpus żeliwny) ogromna szafa dwudrzwiowa :o 18kW - 10,779zł 24kW 10,979zł
    Zębiec 6,500

    Ceny bez negocjacji, od producenta
    Mi najbardziej się podoba jednak defro, ale nadal nie jestem jednak przekonana do tych kotłów z podajnikiem, ponieważ mam wrażenie że paliwa będzie szło o wiele więcej, ale mąż ...
  4. dziennik Beti

    ależ nam się pogoda trafiła na te wylewki, padało i wiało non stop,
    ale udało sie zrobić salon i kuchnie, niestety hol został nieruszony
    Pomieszczenia teraz wyglądają o wiele lepiej, nie ma wreszcie tego piachu, kamyków, resztek styropianu...
    wszystko zaczyna wyglądać już pomału domowo, a jak będą tynki to wtedy się zacznie 8)
    Juz nie możemy się doczekać, Mirek mówi żeby wreszcie przyszedł ten tynkarz bo jak tylko przychodzi na budowę to pierwsze ...
  5. dziennik Beti

    dziś miał przyjechać cement i wapno, ale niestety auto które rozładowuje palety sie zepsuło, więc zdecydowaliśmy sie przywieść tylko niezbędna ilość cementu i wapna i rozładować go ręcznie.
    Jutro na pewno będziemy robić wylewki w salonie i kuchni, choć na razie nie ma zrobionego nawet podjazdu, choć mąż cały coś majstruje coś na budowie ale pracy jest jeszcze dużo....
    Z nowinek mało budowlanych, ZAWIAŁO MNIE juz pewnie po raz 5 w tym roku nie wiem co jest ...
Strona 11 z 33