dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

_Beti_

  1. dziennik Beti

    Teraz konkrety
    Najpierw geodeta wytyczył działkę 150zł

    06.10.2005r
    Później geodeta wytyczył budynek zainkasował 250zł moim zdaniem za nic bo mój teść wszystko wcześniej przygotował i tak naprawdę to nasz pan geodeta tylko powbijała gwoździki kurde chyba zmienię zawód.

    ...
  2. dziennik Beti

    W między czasie wynajęliśmy kierownika budowy, który załatwia nam także wszystkie papiery, niekiedy troszku tego żałujemy bo kobieta ma tyle zleceń że się nie wyrabia i zawala terminy, ale daliśmy jej tylko 500zł zaliczki i czekamy co wykombinuje, w sumie płacimy jej 3500 zł w tym projekt, obsługa kierownika, załatwienie pozwolenia, projekty branżowe i miała być w tej kasie mapa do celów projektowych ale okazało się później że ją źle zrozumieliśmy i jesteśmy 700zł ...
  3. dziennik Beti

    Więc zaczęliśmy szukać działki mój dziadziu za proponował nam ok12 arów ziemi w mojej rodzinnej wiosce ale niestety mój mąż nie chciał słyszeć o tym „polu” po prostu nie lubował się w tej miejscowości ładnie mówiąc. Zawsze chcieliśmy mieszkać pod Rzeszowem ale realia cenowe działek sprowadziły nas niestety na ziemie, nasza Kielanówka była nieuchwytna nie stać nas było na zakup działki za 40tyś 60tyś zł bo to była cała kasa jaką mieliśmy co ja mówię ...
  4. dziennik Beti

    Wreszcie postanowiłam zacząć mój dziennik budowy, ponieważ stwierdziłam że jak tak dalej pójdzie to zapomnę wszystko. Może zacznę od małego wstępu
    Ja Beata- studentka prawa i administracji, matka 13 miesięcznego Robercika, moja druga połówka Mirek nauczyciel informatyki. Budujemy na Podkarpaciu 25km od Rzeszowa.
    Nasza przygoda z budową zaczęła się bardzo szybko ślub i pomysł budujemy, zawsze chcieliśmy mieś swoje cztery kąty, a do tego jeszcze mój teść, ...
Strona 33 z 33