dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ivonesca

  1. Ivonesca - dziennik budowy

    25 maja 2006

    Dotarłam wczoraj do gminy. Dostałam zaświadczenie...za 16 zł :-)
    Może jutro uda mi się złożyc w starostwie wniosek o zbliżenie sie z tarsem do granicy działki...a potem to już tylko czekac pozostało.....
  2. Ivonesca - dziennik budowy

    24 maja 2006

    W sprawie tarasu....

    Właśnie dzwoniłam do gminy, bo chciałam dziś podejśc po ten wyrys....gedeta gminny poinformował mnie właśnie że nie dają wyrysów tylko zaświadczenie o przeznaczeniu działki - no i mówi że wypisał że moja działka jest pod budownictwo mieszkaniowe :o . Ja mu na to że wiem bo się na niej wybudowałam :o
    i mówię mu że rozmawiałam tydzień temu z gminnym architektem (bo geodety nie było a siedzą w jednym pokoju) i on ...
  3. Ivonesca - dziennik budowy

    22 maja 2006

    Oj...pracowita była sobota.....sadziłąm te wszystkie krzaczki wyżej wymienione i jeszcze dokupiłam 3 szt. bzu na specjalne życzenie córki.
    Oprócz tego robiłam warzywnik! To był mój debiut!
    Marchewka, pietruszka, buraczki, cebula, fasolka, rzodkiewka, sałata, koper, cukinia, seler, por i truskawki - oto bohaterzy :-) Ciekawe co z tego urośnie :wink:

    A poza tym....niechcący całkiem....obsialiśmy ok.200m2 trawy :o Zmobilizowało ...
  4. Ivonesca - dziennik budowy

    18 maja 2006 cd.

    A teraz obrazki do tych moich roślinek - z katalogu roślin ....bo te moje to jeszcze malutkie ;-)

    BERBERYS KOREAŃSKI




    ZŁOTOKAP



    ŻYLISTEK



    PORZECZKA KRWISTA ...
  5. Ivonesca - dziennik budowy

    18 maja 2006

    W sprawie tarasu....
    Najpierw napisze o co chodzi. Pisałam to co prawda u magi , ale tu powtórzę.
    Sprawa dotyczy znanego już rolnika (a propos przechodził wczoraj koło nas......jaki był milutki...dzień dobry sąsiadko....oooo widzę ogrodzenie już stoi....ooooo a co tam pani sadzi.....bleeeeeee, niedobrze mi się robi jak przypomnę sobie jak zachowywał się parę tygodni temu a jaki był wczoraj.....słodko-pierdzący 8) :evil: :wink:
    ...
Strona 11 z 39