dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ivonesca

  1. Ivonesca - dziennik budowy

    8 maja 2008

    i tak niespodziewanie 8) zrobił się rok 2008

    minęło ponad pół roku jak nic nie pisałam w tym dzienniku :oops: pewnie spadł na 20 stronę :lol:

    z dniem 31.03.2008 oficjalnie zamkneliśmy budowę - a czy wszystko gotowe?
    prawie....nie ma tarasu :evil: i płotu :evil:

    a co udało się zrobic? musze zobaczyc co pisalam wcześniej i dopiero napisac ;-)

    pozdrawiam wszystkich którzy mnie jeszcze ...
  2. Ivonesca - dziennik budowy

    5 września 2007

    z wojaży wschodnich wróciliśmy zauroczeni Bieszczadami - samymi górami oraz drewnianymi cerkiewkami
    ostatni tydzień wakacji byliśmy zaś na wojażach zachodnich - pogoda nas nie rozpieszczała, ale atrakcje ją łagodziły. zawsze byłam sceptycznie nastawiona do disneylandów itp, ale dałam się namówić na Legoland w Niemczech, tym bardziej że to niedaleko Monachium gdzie byliśmy. atrakcji rzeczywiście było sporo - nie tylko dla dzieci ;-) byliśmy ...
  3. Ivonesca - dziennik budowy

    19 lipca 2007

    tu można pooglądać najnowsze zdjęcia z meblowania poddasza

    A teraz wszystkich żegnam na jakiś czas - jutro jadę na weselicho we wschodnie strony, a potem zostajemy tydzień w Bieszczadach :D :D :D :D :D
  4. Ivonesca - dziennik budowy

    12 lipca 2007 cd.2 ;-)

    zapomniałam dopisać, że w naszej altance pojawiły sie meble...niestety przez tę pogodę wykorzystane konkretnie tylko raz :evil:
    dokładnie są takie jak na tej reklamówce:




    PS.
    zdjecia będą w przyszłym tygodniu - w niedziele wracają dzieciaczki i będzie dostępny aparat ;-)
  5. Ivonesca - dziennik budowy

    12 lipca 2007 cd.

    Wczoraj bylismy w IKEA dokupić Frankowi regał na książki - u niego są jaśniutkie mebelki (okleina brzozowa) częściowo z tego sklepu, więc zakupy były następujące:
    regał BILLY wysoki, niższa część z drzwiczkami - z serii jak poniżej:


    oglądaliśmy tez biurka, ale nie zdecydowaliśmy sie na żadne....dopóki nie doszliśmy do kącika z wyprzedażą ;-)...i ...
Strona 3 z 39