dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Eugeniusz_

  1. Klinkierowy Bursztyn

    Już dwa tygodnie w NOWYM domku :):):)
    pierwsze doświadczenia i uwagi :-? :-? :-? :oops: :wink: :wink:
    - płytki mistral w połysku są baaaardzo śliskie także dobrze że tylko takie są dywaniki
    - pies w domu to ciagle piach no i problem ze spacerami sporo wałęsających się "Burków" :-? :-? :-?
    - dom po wygrzaniu bardzo ciepły, na parterze działa tylko lekko podłogówka i kominek ( działający strasznie nieekonomicznie, brak masy kumulacyjnej, ...
  2. Klinkierowy Bursztyn

    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: po przeprowadzce :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ale,
    niestety małe zdarzenie i jestem uziemiony, ręka w egipcie a ja na zwolnieniu i nie mam dostępu do netu (nie chodzę do pracy a w domu za 2 tygodnie :-? :-?) , teraz korzystam z archaicznego modemu :-? :-? :-? :-? :wink: :wink: :wink: więc nie mówię jak działa :cry: :cry:

    już mija tydzień, jak tylko się "ułożę" podzielę się wieściami no i wiedzą ...
  3. Klinkierowy Bursztyn

    dzisiaj odebrałem zaświadczenie z PINB-u że nie wnoszą zastrzeżeń, czyli można mieszkać :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

    a doooooooo przeproooooowaaaaaaaadzki 1 dzień :o :o :o :o :o :o :o :-? :-? :lol: :lol: :lol: :lol: :o :o :o :o :o :o

    oczywiście od razu zaświadczenie do monopolisty wyzyskiwacza :evil: :evil: :evil: czyli energetyki ze zmianą taryfy, i co już nie traktują jako nowego klijenta bez kolejki tylko trzeba swoje odczekać ...
  4. Klinkierowy Bursztyn

    do przeprowadzki 3 dni :o :o :o :o :o :o :o :-? :-? :lol: :lol: :lol: :lol:
  5. Klinkierowy Bursztyn

    :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: nie bedę opisywał soboty napewno wojna :evil: :evil: :evil: :evil:

    ale barierki skończone czyli pozacierane, a i schody już posprzątane :wink: :lol: :lol:

    ...
Strona 11 z 61