dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Eugeniusz_

  1. Klinkierowy Bursztyn

    W domku się mieszka to o dzienniku sie zapomina :oops: :oops: :-? :wink: :wink: , to znowu nie takie lenistwo, posadzone drzwko o którym zawsze myślałem :):) czyli sosna himalajska :lol: :lol:



    no i małe niespodzianki pewnego popołudnia drzewa piękne z liśćmi a następnego dnia wracam rano z pracy a tu taki widok :o :o :o ...
  2. Klinkierowy Bursztyn

    "Kowal" tak przynajmniej na początku mówił o sobie a właściwie podwarszawski cwaniaczek z ekipą z łapanki stwierdził przez telefon że nie dokończy barierki - całe szczęście nie zapłaciłem do końca bo miałem odliczyć za niezrobiony dekor, uszkodzoną cegłę (do naprawy). A w rozmowie jak płaciłem pytał "czy mu nie ufam?" odpowiedziałem ufam ale 100% zapłaty za 100% zrobionej pracy , przynajmniej teraz nie wyrzucam sobie zaufaniu temu wykonawcy. Ale tak to jest jak się bierze wykonawcę ...
  3. Klinkierowy Bursztyn

    czas sobie pobiegł a tu nic :(:(
    - hydraulik nie pojawił się :(:(
    - kominkarz nie pojawił się a jak dzwoniłem odrzucił połączenie i nie odezwał się :evil: :evil: :evil: , chyba zacznę szukać innego a tutaj ogłoszę niedotrzymanie umowy :evil: :cry:
    - miały zniknąc deski szalunkowe a nadal leżą :-? :-?

    - tylko............ na siebie mogę liczyć i.. :-? :-? :wink: :wink:
    pomalutku powstaje kompostownik z pozostałości: ...
  4. Klinkierowy Bursztyn

    hm, a czas biegnie nieubłaganie, prace już inne niż przy budowie, ale nadal, wykańczanie,
    - dzisiaj w końcu wymieniona cegiełka w klinkierze (zniszczył "specjalista" od barierek na balkonie)
    - czyli można ściągać do dokończenia barierek oczywiście po obniżeniu o koszty napraw :evil: :evil:
    - nawiązany kontakt z kominkarzem nie odzywał się prze 4 miesiące - czas aby dokończył i aby kominek działał :evil: :evil: :evil: :evil: jak należy ...
  5. Klinkierowy Bursztyn

    Cytat Napisał Eugeniusz_
    Cytat Napisał Eugeniusz_
    Zaniedbałem dziennik :oops: :oops: ....
    :
    ............ hm no dobra zaniedbałem,:-? :-? :-? :-? :-? ,
    aleeeeeeeeeee teraz troszkę nadrabiam :lol: :lol: :lol:

    niestety nie wiem dlaczego ale pęka tynk na klatce schodowej, w tym miejscu wchodzi płyta i prawdoodobnie ona pracuje zobaczymy w zimie a potem podejmę decyzję co z tym zrobić



    tak jak pisałem ...
Strona 2 z 61