dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Eugeniusz_

  1. Klinkierowy Bursztyn

    Cytat Napisał Eugeniusz_
    Zaniedbałem dziennik :oops: :oops: ....
    :
    teraz to juz nawet nie mówię co zrobiłem, ............ hm no dobra zaniedbałem, ale wina sezonu ogórkowego, urlop, wypoczynek i małe prace których prawie nie widać :-? :-? :-? :-? :-? , mam nadzieje że niedługo coś tam ruszy :):):):)
  2. Klinkierowy Bursztyn

    Zaniedbałem dziennik :oops: :oops:
    ale okres urlopowy i więcej odpoczynku niż pracy :lol: :lol: czyli:
    - koszenie juz całego trawnika - początkowo trawa bardzo szybko rośnie :-? :wink:
    - sprzątanie działki sąsiada
    - zrobiłem porządki w garażu oraz dotarły podesty jako podkład do poprawy profilu wjazdu do garażu :-? , iiiiiii........... samochód już parkuje w garażu :lol: :lol:
    - ostateczne pozamiatanie kostki granitowej - to co miało ...
  3. Klinkierowy Bursztyn

    pisałem pisałem teraz czas na prezentacje :):):), dzisiaj przywioezłem przyczepkę (1m3) kory i................hm będą potrzebne jeszce z 2 :-? :-?

    uruchomiona i działająca sekcja nawadniania :lol: :lol:



    i juz zasadzone roślinki :):):), oraz podsypane korą roślinki :):):):)

    ...
  4. Klinkierowy Bursztyn

    Hm, czwartek miała byc kora a było wszystko inne :):), czyli był pan od wykończeniówki - miał być w środę ale zjawił sie dziasiaj ale jeżeli już byłem w domu to nadganialiśmy niektóre prace, czyli dodatkowa opaska dekoru w łazience na parterze, fugowanie lustra, mała wylewka po :oops: :oops: :oops: :oops: usuniętej płytce terakoty :-? :oops: , i nareszcie zrobiona wylewka przed wejściem do domu, czyli jest szansa że będą płytki granitowe - już niedługo i skonczone ...
  5. Klinkierowy Bursztyn

    Kilka kolejnych dni przepracowanych, wczoraj odwiedzilismy dwie szkólki z roślinkami iiiiiiiiiiiiiiiii............ przyjechaliśmy z pełną przyczepką i bagażnikiem roślinek do posadzenia. Zaangażowanie przyjaciela iraz caaaaałej rodzinki i wszystkie roślinki posadzone oraz przygotowany teren pod korę.
    W czwartek znowu jazda po korę - oczywiście luzem czyli z przyczepką.
    Wczoraj znowu potwierdziliśmy sobie jak potrafią oszukiwać przy sprzedaży kory, zmierzyliśmy ...
Strona 3 z 61