dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Eugeniusz_

  1. Klinkierowy Bursztyn

    Wojna wojną, czyli Inwestor-Wykonawca-Projektant kilka dni wojny, ale prace muszą poruszać się do przodu, tak więc ruszyło a moze kontynuacja prac po terminie zakończenia. Tak jak napisałem, zazbrojono balkon z wykorzystaniem izokorbu.

    Ponadto przygotowano i pózniej zalano opaski w kominie systemowym aby postawić z klinkieru część wystającą ponad dach. Tak to wygladało w dwóch kominach:

    ...
  2. Klinkierowy Bursztyn

    :cry: :cry: było ładnie i już nie jest :cry: , niestety stan był bardzo ładny

    ale własnie ale ..............

    szef zdecydował się na robienie dachu sam bez poprawionego projektu i wyszła kicha :o :evil: , niestety jak się okazało:
    1. krokiew koszowa położona za nisko, krokwie przy samych rogach okna, niestety brak miejsca na obróbki ...
  3. Klinkierowy Bursztyn

    Więźba robi się coraz bardziej wyrazista już jest docelowy kształt od strony ogrodu, niestety drzewa nie pozwalają na pełne oddanie :-?


    oraz zaczątki płaszczyzn bocznych
    .

    To były prace ekipy, ja zająłem się rurkami do instalacji elektrycznych, sterowania itd, rurki do podłaczenia głównego przewodu oraz sterowania bramą ...
  4. Klinkierowy Bursztyn

    Witam w nowym tygodniu czy dobrym oby lepszym niż poprzedni :-? .
    Ale zaczął się dobrze co prawda nie dotarła ekipa ale po weselu trudno pracować na wysokości, za to była ekipa od klinkieru przynajmniej sobie nie przeszkadzali, oczywiście mam już filarki :lol: :lol:


    Już wiem jaki kolorek bedzie miał domek, ponadto powiedzieli ze od poniedziałku wchodzą na budowę jezeli chcę ja więc CHCĘ, i znowu ...
  5. Klinkierowy Bursztyn

    Dzień za dniem i domek powstaje, hm nie tak prosto sporo prac trzeba wykonać samemu, trudno wynajmowac do wszystkiego :-? , ale więżba od ogrodu :lol: :lol:


    Właśnie prace :-? , wyprowadziłem rury do studni oraz do podlewania w ogrodzie, miały być stalowe ale technika jak się okazuje idzie do przodu i dużo łatwiej włożyć plastyki i tak do pobierania wody ze studni poszły 32mm a do podlewania 25mm.
    ...
Strona 51 z 61