dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Eugeniusz_

  1. Klinkierowy Bursztyn

    Czas na projekt, co prawda jeszcze elewacja przód do poprawki ale tak ma wyglądać, prosty, praktyczny.
    Zacznę od elewacji ogrodowej, bardzo nam sie podoba :):)



    No i boczne





    oraz frontowa
    ...
  2. Klinkierowy Bursztyn

    hm,niestety zdjęć nie zrobiłem, ale wkrótce uzupełnię, trzy drzewa ścięte czyli połowa planowana na ttym etapie, robi się pusto :( :( , ale pompa sprawdzona i studnia kopana się sprawdza, jest sporo wody na wszelkie prace no i sumienie nie męczy że licznik bije :wink:
  3. Klinkierowy Bursztyn

    No i coś się dzieje, elektrycy nie mogli zdobyć słupa wiec pozostało mi postawić skrzynkę u sąsiada - współwłasciciela działki :):):)
    Także od jutra pracuję ostro aby wyczyścić działkę z drzew:):) :lol:
    Napewno zrobię jutro zdjęcie tego super urządzenia :):):) :wink:
  4. Klinkierowy Bursztyn

    Tak jak obiecałem
    minęły wakacje no i pierwsze prace geotechnik zrobił badania gruntu - planuję dom z podpiwniczeniem więc potrzebuję na jakiej głębokości jest woda itd, niestety nie uwieczniłem tego momentu tylko ślady :wink: :lol:



    oczywiście przyszedł i czas na małe porządki, szkoda tej zieleni, ładnie wygladają taka zaniedbana stara działka i sad
    ...
  5. Klinkierowy Bursztyn

    Nadejszła ta wiekopomna chwila, przymiarki z 14 lat no a dzisiaj – właśnie dzisiaj – oficjalnie zaczynam budowę – hm tak jakoś zgłosiło mi się rozpoczęcie prac na 21 kwiecień 2007 rok . :lol: :lol:

    Może nie będzie to najlepszy dziennik ale mam nadzieję że też nie najgorszy.

    Komentarze proszę wpisywać tu Komentarze do klinkierowego DOMKU

    Mały początek – własny domek był naszym marzeniem od początku małżeństwa i może i wcześniej, pierwsza ...
Strona 61 z 61